Herbatka dobra na wszystko!

Obserwuj wątek

Odp: Herbatka dobra na wszystko!

A. L.
  • A. L.

  • Posty: 37
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam!

Na moim blogu znajdziecie fajne i proste przepisy.
Wszystkie były wykonane i potwierdzam ich pyszny smak!

http://wszystkookulinariach.blogspot.com

ZAPRASZAM SERDECZNIE!
CODZIENNIE NOWE PRZEPISY :-)

Odp: Herbatka dobra na wszystko!

Wiatrak
  • Wiatrak

  • Posty: 30
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Uwielbiam herbatę. Piję ją do każdego posiłku i jako osobny napój. Kilka z nich szczególnie przypadło mi do gustu:
- "Zielona z kawałkami brzoskwini" Sir Roger
- "Green Tea" Teekanne
- "Blackcurrant" Dilmah
- "Malina z dziką różą" Herbapol
obrazek

Odp: Herbatka dobra na wszystko!

Herbata dobra na choroby ale nie na doła jak cię wkurzy szefowa w Pracy

Odp: Herbatka dobra na wszystko!

MADZIALENKA
a ja ostatnio piłąm herbatkę z rumem -też dobra na obecną pogodę

Odp: Herbatka dobra na wszystko!

majgrz11maja
Ostatnio piłem imbirową z cytryną jest super i na obecny stan pogody.

Odp: Odp: Herbatka dobra na wszystko!

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
MAGDALENA80 napisał(a):

Tak jak ZBYSIOWA u nas w domu pije sie bardzo strasznie duzo herbaty,przeroznej od owocowych po zielona....niestety nie moge skomentowac jak smakuja Polskie herbaty bo mieszkam w Niemczech no i niestety nie mam w zasiegu polskich sklepow (co w niemczech sie spotyka ).Ale najlepsza jak na razie herbate to wyprobowalismy z firmy TEEKANNE nie wiem czy ja mozna spotkac w Polsce jak tak to polecam poprostu S U P E R nazywa sie kaminkowy wieczor a w sklad wchodzi pomarancza, cynamon,marcepan.Nawet moje dzieci ja uwielbiaja!

Brr Teekanne już nigdy jej nie kupię. Ta na polskim rynku jest okropna.

Odp: Herbatka dobra na wszystko!

elcia
  • elcia

  • Posty: 182
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 1
troszke tego co ja pije
obrazek

Odp: Herbatka dobra na wszystko!

aDzius04
  • aDzius04

  • Posty: 145
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 7
ostatnio piłam imbirowo - korzenną... z kawałkami czegoś tam... Cud i miód... normalnie poezja!

Odp: Herbatka dobra na wszystko!

Peggy Brown
Ja jestem nałogowcem, jeśli chodzi o herbatę. Kawę też lubię, ale ograniczam. Próbowałam w ramach odchudzania pić czerwoną, ale ten smak, jakiś taki niefajny...siano normalnie...brrr...zielona też jest dla mnie dziwna, ale staram się ją pić, bo jest niesamowicie zdrowa - podchodzi mi taka z dodatkiem aromatu z brzoskwini. Mimo wszystko czarna króluje! Chociaż ostatnio pijam również herbatki owocowe. Najlepsze jak dla mnie są Dilmah. Takie aromatyczne...mmmm...chyba sobie zaraz zaparzę!
A ziołowe herbatki pijecie? Bardzo dobrze na mnie działa herbatka z dziurawca, super na wszelkie problemy z żołądkiem (łakomczuch jestem, trzeba sobie jakoś radzić, hihi). O, i uwielbiam herbatkę z lipy - ach, ten zapach!

Odp: Herbatka dobra na wszystko!

Skarb
  • Skarb

  • Posty: 270
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja rowniez pije duzo herbaty, mam juz swoje ulubione. Kupuje w sklepach specjalizujacych sie sprzedaza herbaty, i we Francji. Wysylam fotke- do czarnej herbaty dodaje- Rum-Kandis, ciemny z Jamaika- Rum. Tego nie moglem zeskenowac bo jest w sloiczku. Polecam, napewno u Polsce dostaniecie.
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Herbatka dobra na wszystko!