Herbatka na odchudzanie?

Obserwuj wątek

Odp: Herbatka na odchudzanie?

MaxiQueen
  • MaxiQueen

  • Posty: 22
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dziewczyny - nie dajcie się łapac na żadne herbatki odchudzające - strata czasu podobnie, jak te wszystkie tabletki. Jedyne, co może wspomóc, ale to doslownie pobudzić organizm to zielona i czerwona herbata - nie dość, że zdrowe to jeszcze zielona ma właściwości antyrakowe Jedyne, co mogę polecić, bo oczyszcza jelita to syrop z pokrzywy - bieganie do wc z głębszym problemem murowane. Dlatego własnie oczyszcza.

Odp: Herbatka na odchudzanie?

Annisa
  • Annisa

  • Posty: 14
  • Przepisy: 116
  • Artykuły: 2
Dziewczyny mają rację, czerwona i zielona herbata działają cuda. Sama piłam przez kilka miesięcy po 4-5 filiżanek i efekty były świetne. Zrzuciłam w pasie prawie 4 cm Oczywiście dodałam do tego porcję ruchu - siatkówkę i bieganie. Doskonała jest też biała herbata - pomaga usunąć nadmiar płynów z organizmu, ale ostrożnie - nie wolno pić więcej niż 1-2 filiżanki dziennie, bo działa silnie przeczyszczająco.

Odp: Herbatka na odchudzanie?

Kira.Kowalska
Nie potrzebujecie suplementów, wystarczy spalac więcej kalorii, aniżeli się ich przyjeło, jasne jak słońce: zmniejsz ilość spożywanych kalorii o 200-400, a o tyle zwiększ aktywność ruchową, efekt murowany!

Odp: Herbatka na odchudzanie?

SuperInterior_pl
W takim razie będziemy czekać na Twoją relację na forum czy są jakieś efekty. Wiadomo,że nie przyjdą one od razu,ale powoli z czasem i systematycznym treningiem już na pewno tak

Odp: Herbatka na odchudzanie?

mila87
  • mila87

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja też od niedawna zaczęłam stosować ten suplement. Oczywiście dodatkowo biegam i przeszłam na dietę. Pozostaje czekać na pierwsze efekty.

Odp: Odp: Odp: Odp: Herbatka na odchudzanie?

oeaquaslim
Sardynka napisał(a):

Jak połączyłam z dietą i z ruchem to po tygodniu waga zaczęła spadać. Miałam wtedy pewność, że to nie spadek płynów w organizmie tylko spadek wagi właściwej. Dla mnie AquaSlim się sprawdza dużo lepiej niż jakieś herbatki. Ale oczywiście jak kto woli. Herbatki są smaczne, ale na mnie nie dzialają.


Miło słyszeć, że nasz suplement diety AquaSlim jest pomocny. Dlatego warto połączyć jego stosowania właśnie z dietą i aktywnością fizyczną, tak jak napisała to koleżanka.

Pozdrawiam,
Agnieszka Domańska
Online Ekspert marki Aqua Slim

Odp: Herbatka na odchudzanie?

WinoToskanii_pl
Moim daniem herbata czy kawa odchudzająca to tylko półśrodek na to aby faktycznie uzyskać efekt,jak ktoś słusznie wspomniał-bardziej liczy się praca własna,ćwiczenia i dieta.

Odp: Odp: Odp: Herbatka na odchudzanie?

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak połączyłam z dietą i z ruchem to po tygodniu waga zaczęła spadać. Miałam wtedy pewność, że to nie spadek płynów w organizmie tylko spadek wagi właściwej. Dla mnie AquaSlim się sprawdza dużo lepiej niż jakieś herbatki. Ale oczywiście jak kto woli. Herbatki są smaczne, ale na mnie nie dzialają.

Odp: Odp: Herbatka na odchudzanie?

Malinka_p
  • Malinka_p

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Sardynka napisał(a):

W samych herbatkach jak dla mnie żadnego cudu nie ma , ale przy tym suplemencie o którym pisalam rzeczywiście wpomagająco się ruszyło i waga drgnęła i płynnie maleje. Plus to walka z nadmiernym łaknieniem. U wielu osób to bardzo ważne, bo podjadanie wykańcza każdą dietę i niweluje efekty.


Dokładnie tak jak piszesz podjadanie wykańcza sama tak już wiele razy miałam, żadnej diety nie potrafię dokończyć. A ten suplement o którym piszesz to po jakim czasie na Ciebie zadziałał?

Odp: Herbatka na odchudzanie?

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W samych herbatkach jak dla mnie żadnego cudu nie ma , ale przy tym suplemencie o którym pisalam rzeczywiście wpomagająco się ruszyło i waga drgnęła i płynnie maleje. Plus to walka z nadmiernym łaknieniem. U wielu osób to bardzo ważne, bo podjadanie wykańcza każdą dietę i niweluje efekty.

Odpowiedz na/ edytuj Herbatka na odchudzanie?