Herbatka na odchudzanie?

Obserwuj wątek

Odp: Herbatka na odchudzanie?

SuperInterior_pl
Niestety coś takiego po prostu nie istnieje,nawet ciężko mi stwierdzić kto daje się nabrać na herbatki odchudzające,proces odchudzania wymaga od nas większego wysiłku,ćwiczen oraz dobrej diety.

Odp: Herbatka na odchudzanie?

gosiapiotrek23
nie wierzę w cud herbatki na odchudzanie nawet słyszałam ze mogą wywołać nieporządanie skutki, więc najlepsza jest zielona, czerwona i biała. Lecz samo picie herbaty nas nie odchudzi najważniejszy jest ruch.

Odp: Herbatka na odchudzanie?

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Niestety zielona herbata jedynie u mnie ma działanie moczopędne, a nie odchudzające. Woda z AquaSlim działa najlepiej faktycznie wtedy, kiedy jednocześnie myślę jak wzbogacić dietę w zdrowe jedzenie i ćwiczę co drugi zień systematycznie. Fajna sprawa i lepsza niż herbatki.

Odp: Herbatka na odchudzanie?

jola14
  • jola14

  • Posty: 1
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
na przyspieszony metabolizm zdecydowanie zadziała zielona herbata

Odp: Odp: Herbatka na odchudzanie?

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ania.kater napisał(a):

Szczerze mówiąc lepiej by było jakbyś jednak stosowała herbatę zieloną albo czerwoną a nie Aqua slim, który jest sztucznym wspomagaczem.


Nie wydaje mi się. Zdarzało mi się pić różne herbatki i niestety poza tym, że mi smakowały efektów nie było żadnych AquaSlim ma zmniejszyć łaknienie i wspomóc odchudzanie. Jest na naturalnych składnikach, więc czemu mialby szkodzić? Poza tym dziala wtedy, kiedy stosuje się go wspomagająco, a nie jako środek odchudzający.

Odp: Herbatka na odchudzanie?

Magda_Daria
herbatka ekologiczna dary natury - oczyszczająca - niedroga a daje uczucie lekkości w ciągu dnia - nieprzeczyszczająca a przyspiesza przemianę materii

Odp: Odp: Herbatka na odchudzanie?

oeaquaslim
Sardynka napisał(a):

Akurat herbatek nie pijam, bo kupuje do wody AquaSlim i też działa wspomagająco przy odchudzaniu.


Witam!

Suplement diety Aqua Slim jest preparatem wspomagającym odchudzanie. Znaczy to, że samo jego stosowanie nie da efektu utraty wagi. Przy jego stosowaniu trzeba zadbać o aktywność fizyczną oraz odpowiednią dietę, tak aby uzyskać odpowiedni efekt utraty wagi.

Pozdrawiam,

Agnieszka Domańska
Online Ekspert marki Aqua Slim

Odp: Herbatka na odchudzanie?

Tengi
  • Tengi

  • Posty: 32
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja pije codziennie własno robioną herbate z pokrzyw zebranych z mojego ogródka

Odp: Herbatka na odchudzanie?

ania.kater
Szczerze mówiąc lepiej by było jakbyś jednak stosowała herbatę zieloną albo czerwoną a nie Aqua slim, który jest sztucznym wspomagaczem.

Odp: Herbatka na odchudzanie?

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Akurat herbatek nie pijam, bo kupuje do wody AquaSlim i też działa wspomagająco przy odchudzaniu.

Odpowiedz na/ edytuj Herbatka na odchudzanie?