HI

Obserwuj wątek

Odp: HI

Istna plaga z tymi partyzanckimi reklamami. Ludzie desperacko szukają zarobku - nie zastanawiając się, że ktoś musi pracować i wkładać kasę, żeby taka strona funkcjonowała, nikt nie myśli, że takimi działaniami kogoś okrada tak, okrada. Są przecież strony poświęcone bezpłatnym ogłoszeniom i tam hulaj dusza. My tutaj utrzymujemy moderatorów - pracujących nie skłamię całymi dniami do późnej nocy, serwis informatyczny - pracujący takżę w dzień i w nocy, marketing załatwiający nagrody, wysyłki, o redakcji nie wspomnę. Wszystkim tzw. partyzantom mówię stanowczo - czy dostajecie pieniążki za swoją pracę? Tak? To nie okradajcie innych, bo oni też chcą dostawać pieniążki za swoją pracę. Okey?

Odp: Odp: HI

Babciagramolka
KasiaB23 napisał(a):

Hola Wszystkim!
Jestem Kasia i uwielbiam gotować,moją pasją i miłością są głównie podróże,to również mój zawód. Ale bardzo lubię eksperymentować w kuchni,moją specjalnością są ciasta (m.in. szarlotka,serniki,ciasto czekoladowe,ciasto cytrynowe,kulki cytrynowe,piernik,mazurki) ojojoj,duuużo tego. Prócz ciast robię również sałatki.

Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w gotowaniu i nie tylko!

-----------------------------------------------------------

Na pewno większość z nas podświadomie,albo i nie zastanawiał się kiedy to nastąpi,mimo,że każdy chciałby to wydarzenie odwlec w czasie jest ono nieuniknione i spotka każdego z nas. Mówią,że śmierć to jedynie podróż do innej rzeczywistości i jak w to wierzę. A kiedy Ty będziesz w danej rzeczywistości? Chcesz się tego dowiedzieć? Zapraszam na stronę...

http://sites.google.com/site/news048/


Kasiu a może tak powstawiasz przepisy zamiast znów reklamować stronę wyłudzającą SMS-y

Odp: HI

KasiaB23
  • KasiaB23

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hola Wszystkim!
Jestem Kasia i uwielbiam gotować,moją pasją i miłością są głównie podróże,to również mój zawód. Ale bardzo lubię eksperymentować w kuchni,moją specjalnością są ciasta (m.in. szarlotka,serniki,ciasto czekoladowe,ciasto cytrynowe,kulki cytrynowe,piernik,mazurki) ojojoj,duuużo tego. Prócz ciast robię również sałatki.

Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w gotowaniu i nie tylko!

-----------------------------------------------------------

Na pewno większość z nas podświadomie,albo i nie zastanawiał się kiedy to nastąpi,mimo,że każdy chciałby to wydarzenie odwlec w czasie jest ono nieuniknione i spotka każdego z nas. Mówią,że śmierć to jedynie podróż do innej rzeczywistości i jak w to wierzę. A kiedy Ty będziesz w danej rzeczywistości? Chcesz się tego dowiedzieć? Zapraszam na stronę...

http://sites.google.com/site/news048/

Odp: HI

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
witaj

Odp: HI

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Witaj Diabel

...INNYCH NICKOW NIE BYLO

HI

Diabel 78
  • Diabel 78

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam właśnie się zalogowałem pozdrawiam wszystkich !

zmieniono 2 razy (ostatnio 20 mar 2013 10:02 przez zozolek)

Odpowiedz na/ edytuj HI