Honorowe oddawanie krwi

Obserwuj wątek

Odp: Honorowe oddawanie krwi

Lidka
  • Lidka

  • Posty: 107
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kurcze, żeby to było tak fajnie, że tylko strach przeszkadza w oddawaniu krwi. Słyszałam, że jest dużo chętnych, ale nie mogą z powodu np. zbyt niskiej wagi...

zmieniono 2 razy (ostatnio 24 wrz 2010 11:15 przez Lidka)

Odp: Honorowe oddawanie krwi

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
cherry napisał(a):

Hej hej

Piszę, żeby Was zachęcić (albo przypomnieć) do oddawania krwi. To taka fajna sprawa - można komuś bezinteresownie pomóc, przecież nic nas to nie kosztuje!

No przyznawać się, kto nie oddaje bo się boi

Bardzo bym chciała, ale nie oddaję, bo mam zbyt słodką! Cukrzycy są, niestety dyskryminowani ( oczywiście, żartuję).
A bać się to nie ma czego! Tylko wkłucie!

Odp: Honorowe oddawanie krwi

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Jeszcze dodam małą dygresję. Kiedyś dwa dni po oddaniu 450 ml krwi bawiłem się na weselu...Jadłem i piłem tak jak nasza kochana polska tradycja nakazuje....poza normalnym kacem nic mi się nie przydarzyło.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Honorowe oddawanie krwi

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Ja w swoim życiu oddałem 12 litrów. W tym honorowo 4 litry. Te honorowe bardzo mi pomogły gdy sam potrzebowałem krwi. Ciągle ta oddana honorowo krew jest na moim koncie i bezterminowo jest mi przypisana. Już litr z konta został "zużyty" Pozostało jeszcze 3 litry. Oby nie były potrzebne. Zachęcam wszystkich do oddawania...nie ma to żadnego wpływu na zdrowie. No może poza małą niedyspozycją (lekkie osłabienie) w dniu oddawania.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Honorowe oddawanie krwi

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Hej hej

Piszę, żeby Was zachęcić (albo przypomnieć) do oddawania krwi. To taka fajna sprawa - można komuś bezinteresownie pomóc, przecież nic nas to nie kosztuje!

No przyznawać się, kto nie oddaje bo się boi

Odpowiedz na/ edytuj Honorowe oddawanie krwi