Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Ja uwielbiam kuchnię polską

Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

Jacek605
  • Jacek605

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ja tam lubię polską i czeską ;D knedliki z gulaszem do tego piwo i nic mi więcej nie potrzeba ;D szczególnie gdy obok jakaś fajna kobitka siedzi ;D

w Krakowie jest fajna czeska restauracja. Ceska Chodba. i mają piwo lane zwożone prosto z Czech ;D

Odp: Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

Babciagramolka
cherry napisał(a):

A co sądzicie o niemieckiej kuchni?


To zależy który region . Pozornie ciężka i tłusta ale niektóre potrawy boskie . Golonka po bawarsku , knedle szwabskie , spatzle ,zupy typu Eintopfe,bratwurste ( czyli kiełbaski z rusztu ) , sałatka kartoflana , szparagi , frankfurterki,tort Schwarzwaldzki .
A z regionów zbliżonych do Francji pochodzi potrawa która mnie fasynuje i obiecuję sobie zrobić - kapusta kiszona duszona w szampanie .

Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
A co sądzicie o niemieckiej kuchni?

Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

nutella
  • nutella

  • Posty: 36
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 4
Hmm... Najbardziej lubię kuchnię mojej babci (tradycyjnie polska), a dopiero potem włoska i japońska.
A Wy sami gotujecie, eksperymentujecie z różnymi, regionalnymi tradycjami kulinarnymi, czy raczej preferujecie wypad do restauracji, np. greckiej?

Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

Gohusia
  • Gohusia

  • Posty: 13
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dla mnie chyba najlepsza to kuchnia włoska a potem meksykańska.
ostatnio jadłam pyszne włoskie dania w restauracji Al Pomodoro
oceny ma też niezłe http://kulinarnik.pl/al_pomodoro Dania naprawdę smakują super. choć ja zawsze zjadam lasagne

Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

Amelka
  • Amelka

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
włoska, chińska.. grecka.. mniam

Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

ptys
  • ptys

  • Posty: 17
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja w sumie też Tak naprawdę jednak nie mam jakoś szczególnie sprecyzowanych smaków, lubię po prostu kosztować nowych smaków. Ostatnio na przykład przekonałam się do avokado, chociaż wcześniej go nie znosiłam( widocznie nie potrafiłam odpowiednio go przygotować) - w le scandale na Kazimierzu jadłam duet z kraba z avokado i bitą śmietaną- intrygujące( lubię takie smaki)

Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

gusia1000
  • gusia1000

  • Posty: 132
  • Przepisy: 62
  • Artykuły: 18
A ja uwielbiam kuchnie polską, potrawy regionalne, tradycyjne, nie za tłuste, z dużą ilością warzyw.

Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
smaczną i urozmaiconą

Odpowiedz na/ edytuj Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?