Jak rozbic kokos..

Obserwuj wątek

Odp: Odp:Jak rozbic kokos..

EkoMiodek
  • EkoMiodek

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Słyszałem o sposobie z mikrofalą, ale nigdy nie próbowałem, więc nie wiem czy jest skuteczny i czy nie uszkodzi urządzenia.

Odp: Odp:Jak rozbic kokos..

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
caroline1983 napisał(a):

Ja robie tak: Przedziurawiam dziurki i wylewam mleczko kokosowe do jakiegos naczynia. Potem biore małą piłkę do drewna (brzeszczot od biedy tez ujdzie) i odcinam coś na kształt czapeczki (po przeciwnej stronie niz dziurki). Wydłubuje białą zawartość j jak potrzebne mi wiórki to załatwiam sprawę malakserem. Łupinę przez 5 minut gotuję w wodzie, studze i .... mam gotowa ozdobę do akwarium. Jak po kilku latach zaczyna pękac to kupuję nowego kokosa i powtarzam całą operacje

W zasadzie tylko w tym celu kupuje całe kokosy.

Odp: Jak rozbic kokos..

zrzucić go z 10 piętra do wiadra blaszanego do wiadra żeby sok na chodnik nie wyciekł

Odp:Jak rozbic kokos..

caroline1983
Ja robie tak: Przedziurawiam dziurki i wylewam mleczko kokosowe do jakiegos naczynia. Potem biore małą piłkę do drewna (brzeszczot od biedy tez ujdzie) i odcinam coś na kształt czapeczki (po przeciwnej stronie niz dziurki). Wydłubuje białą zawartość j jak potrzebne mi wiórki to załatwiam sprawę malakserem. Łupinę przez 5 minut gotuję w wodzie, studze i .... mam gotowa ozdobę do akwarium. Jak po kilku latach zaczyna pękac to kupuję nowego kokosa i powtarzam całą operacje

W zasadzie tylko w tym celu kupuje całe kokosy.

Odp: Jak rozbic kokos..

claoodja
  • claoodja

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ja wsadzilam do mikrofali i tez dalam rade. oczywiscie musza byc zrobione te dziurki. bo takto to zrobi sie w srodku cisnienie i nie wiem co sie stanie.... (boom?)

Odp: Odp: Jak rozbic kokos..

wersus
  • wersus

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
zawsze jakaś rada się przyda

zmieniono 4 razy (ostatnio 14 gru 2009 09:39 przez wersus)

Odp: Odp: Jak rozbic kokos..

wersus
  • wersus

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0


zmieniono 1 raz (ostatnio 14 gru 2009 09:36 przez wersus)

Odp: Jak rozbic kokos..

wersus
  • wersus

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ja to najpierw wsadziłem w jedną z 3 czarnych dziurek nóż ,potem z wsadzonym nożem uderzyłem tłuczkiem (można młotkiem)gdy nie pęknie można w dziurkę włożyć długą wykałaczkę (taką jak do szaszłyków) i wylać do kubka mleczko .potem wsadzić w dziurkę ,pionowo,ostry nóż i uderzać w noża młotkiem to powinno się przepołowić


(albo kupić zwykłe wiórki kokosowe,chyba ze chcecie mleczko,to nie ma rady)

Odp: Jak rozbic kokos..

hm, ja bym najpierw przelała mleczko kokosowe do jakiegoś naczynia, wyszłabym z tym kokosem na dwór i wetknęłabym jakąś petardę, która najpierw tryska kolorami, a później wybucha

Odp: Jak rozbic kokos..

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Nareszcie cos madrego

Odpowiedz na/ edytuj Jak rozbic kokos..