Jak zrobić ciastka z alkocholem?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Jak zrobić ciastka z alkocholem?

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
ciasteczka musisz nadziać po upieczeniu a potem dobrze im zrobi schłodzenie...tylko należy pamiętać aby alkohol nie zwietrzał należy tę masę pokryć polewą czekoladową albo jakimś innym kremem podobnie jak to jest z ciastami...

Odp: Jak zrobić ciastka z alkocholem?

ktoś jeszcze?

Odp: Jak zrobić ciastka z alkocholem?

kurcze to jeszcze nie to ale dzięki za przepis na nadzienie adwokatowe.Chce zrobić okrągłe ciasteczka kruche i w środku żeby było nadzienie.Tylko nie wiem czy po pieczeniu te nadzienie dać i chłodzić w lodówce?

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jak zrobić ciastka z alkocholem?

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
https://gotujmy.pl/ule-z-adwokatem,przepisy,80310.html

https://gotujmy.pl/ule-z-karmelem,przepisy,80307.html

to są linki właśnie do takich ciasteczek

Odp: Odp: Odp: Odp: Jak zrobić ciastka z alkocholem?

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Zrób takie nadzienie jak w czekoladkach z likierem czekoladowym tylko zrób gęste nadzienie. Żeby sprawdzić czy jest odpowiednio gęste odstaw na kilka minut w temp. pokojowej, a potem na 10 minut daj do lodówki. Następnie przemieszaj. Jeśli jest wystarczająco gęste możesz nadziewać ciasteczka. Jeśli jest zbyt luźne dodaj do niego trochę stopionej czekolady i ponownie zamieszaj i odstaw. Gotową masą nadziewaj ciastka. Masa będzie bardzo słodka więc nie trzeba jej dawać dużo.

Odp: Odp: Odp: Jak zrobić ciastka z alkocholem?

misia5 napisał(a):

W jakim sensie nadziewane alkoholem? Ma to być masa czy też płynny alkohol?

Misiu kochana chodzi mi o masę gęstą która potem się nie rozwali ( rozciapie) tylko zgęstnieje dobrze w lodówce z ciastkiem

Odp: Odp: Jak zrobić ciastka z alkocholem?

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
W jakim sensie nadziewane alkoholem? Ma to być masa czy też płynny alkohol?

Odp: Jak zrobić ciastka z alkocholem?

Hej hej

Jak zrobić ciastka z alkocholem?

Dziewczyny chodzi mi o ciastka nadziewane z alkoholem.Jak je zrobić? czekam na super przepisy i szczegółowe opisy bo ciastek osobiście sama nie robiłam

Odpowiedz na/ edytuj Jak zrobić ciastka z alkocholem?