Jaką zmywarkę polecacie?

Obserwuj wątek

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zależy czego oczekujesz od zmywarki. Jak dla mnie najlepsza opcja to Electrolux. Ale mają różne sprzęty właśnie dla osób którym na konkretnych funkcjach zależy. Ja jestem zakochana w Comfort Lift.

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

baraninka
  • baraninka

  • Posty: 13
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Malgosia napisał(a):

Czesc, jestem przed zakupem zmywarki. Nie miałam nigdy do czynienia z tą 'pomocą kuchenna' i dlatego proszę was o pomoc w wyborze. Jakie modele/marki sa najlepsze, które warto sobie odpuścić itd..

z góry dzięki za pomoc


Jeżeli nigdy wcześniej nie miałaś, to przede wszystkim nie kupuj jej emocjonalnie. Warto wiedzieć wcześniej za co płacisz, czego się można po niej spodziewać , https://maxmag.pl/jaka-wybrac-zmywarke-jakie-funkcje-oferuja-nam-zmywarki/ Jakiej nie wybierzesz i tak będziesz zadowolona, bo wszystko jest lepsze niż to ciągle mycie Przed zakupem miałam wrażenie, że nie ma chwili w której nie znajduje brudnych naczyń. Okropne uczucie

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

baraninka
  • baraninka

  • Posty: 13
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeżeli nigdy wcześniej nie miałaś, to przede wszystkim nie kupuj jej emocjonalnie. Warto wiedzieć wcześniej za co płacisz, czego się można po niej spodziewać , https://maxmag.pl/jaka-wybrac-zmywarke-jakie-funkcje-oferuja-nam-zmywarki/ Jakiej nie wybierzesz i tak będziesz zadowolona, bo wszystko jest lepsze niż to ciągle mycie Przed zakupem miałam wrażenie, że nie ma chwili w której nie znajduje brudnych naczyń. Okropne uczucie

https://maxmag.pl/jaka-wybrac-zmywarke-jakie-funkcje-oferuja-nam-zmywarki/

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

baraninka
  • baraninka

  • Posty: 13
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak dużą masz rodzinę? Ostatnio widziałam takie małe pudełko i to jak się okazało była zmywarka, ale polecałabym Ci większe, bo tak co chwile myć to tez problem, tutaj jest więcej informacji ... ( usunięte przez moderatora). Warto o nią dbać i myć od czasu do czasu, bo jednak zbierają się w niej jakieś resztki. Mnie osobiście brzydzi, jak jest śmierdząca. Od czasu do czasu nastawiam pustą, po każdym myciu wyciągam wszystkie resztki. Ale mimo wszystko i tak człowiek ma więcej czasu.

Odp: Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

Aga697
  • Aga697

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak ma się zmywarkę to trzeba o nią zadbać i używać dobrych tabletek do zmywarek żeby nie zepsuła się tydzien po gwarancji. Polecam zajrzeć na stronie Qemia, na której jest naprawdę spory wybór.

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

eKuchnia_com
Równie dobre zmywarki ma Beko czy electrolux,to kwestia wspomnianej szerokości i wielkości zmywarki jak i tego jaki budżet ogólnie posiadasz na ten cel.

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

orlikowawiolka
najlepsza jest firmy amica mam uzywam

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

SuperInterior_pl
A jaki model oraz szerokość dokładnie? Bo to ma duże znaczenie. Osobiście mam zaufanie do electroluxa oraz Beko,maja ciekawy i solidny pod względem jakości sprzęt.

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

klosiak
  • klosiak

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja używam zmywarki Amica od 4 lat. Myje dobrze, nie psuje się, i miała przyjemną cenę.

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

now.ewelina
Mam Amicę w zabudowie, liczy około 5 lat. Nie mam z nią żadnych problemów. Dobra jakość w dobrej cenie.

Odpowiedz na/ edytuj Jaką zmywarkę polecacie?