Jaką zmywarkę polecacie?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

Aga697
  • Aga697

• Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak ma się zmywarkę to trzeba o nią zadbać i używać dobrych tabletek do zmywarek żeby nie zepsuła się tydzien po gwarancji. Polecam zajrzeć na stronie Qemia, na której jest naprawdę spory wybór.

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

eKuchnia_com
Równie dobre zmywarki ma Beko czy electrolux,to kwestia wspomnianej szerokości i wielkości zmywarki jak i tego jaki budżet ogólnie posiadasz na ten cel.

orlikowawiolka
najlepsza jest firmy amica mam uzywam

SuperInterior_pl
A jaki model oraz szerokość dokładnie? Bo to ma duże znaczenie. Osobiście mam zaufanie do electroluxa oraz Beko,maja ciekawy i solidny pod względem jakości sprzęt.

klosiak
  • klosiak

Ja używam zmywarki Amica od 4 lat. Myje dobrze, nie psuje się, i miała przyjemną cenę.

now.ewelina
Mam Amicę w zabudowie, liczy około 5 lat. Nie mam z nią żadnych problemów. Dobra jakość w dobrej cenie.

piter2709
  • piter2709

Mam Elektrolux pobór wody max 10 litrów. Cicha praca naczynia zawsze ładnie umyte. Można również uruchamiać program płukania zimna woda aby tależe nie zasychały. Polecam zmywarkę każdą Oszczędność wody czasu i jakość umycia o 100% lepsza niż mycie ręczne.

Stosuje tabletki marki KAUFLAND z NIEMIEC za 2,5 Euro za 40 tabletek

kristal1982
Ja mogę polecić Amicę, bo taką mam w domu od lat. Żadnych problemów ani napraw. I wcale nie musisz przepłacać za dobrą jakość.

Sardynka
  • Sardynka

Mój mąż postanowił za dobre gotowanie uraczyć mnie najnowszym cudem elektroluxa. Śmial się ze mnie, że zrobione specjalnie dla mnie, bo tyle gotuje, ze potrzebuje olbrzymiej pojemności zmywarki, a ta jest na 15 kompletów i co kocham ma szufladkę na szczudźce w którą wchodzi blacha z piekarnika. Nie muszę też umieć jej zapełniać prawidłowo, bo facet w sklepie mi tłumaczył, ze ma system który daje natryski z róznych stron pod róznym kątem, więc i tak wszystko jest czyste. Mąż się ze mnie śmieje, że to jego wkład w moje obiady

milka03
  • milka03

Ja mam Hotpoint Ariston i jestem zadowolona

Odpowiedz na/ edytuj Jaką zmywarkę polecacie?