Jaką zmywarkę polecacie?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

nowoczesny
Na 100% nie Siemens Mam i jest głośna jak traktor ;]

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

Garnek24
  • Garnek24

  • Posty: 34
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja polecałbym jeszcze Electroluxa lub Whirpoola,te marki również są bardzo dobre,a ich zmywarki są uważane za naprawde solidne. Proponowałbym mniejszą 45cm,spokojnie starcza nawet do zmywania dla 4 osobowej rodziny.

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

ptys
  • ptys

  • Posty: 17
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
To faktycznie bardzo dobra zmywarka, używałam jej przez kilka lat i większych zastrzeżeń nie mam. Gdybym jednak dzisiaj decydowałabym się na zakup to bez wątpienia wybrałabym Boscha, to bez wątpienia jedna z tych firm, która robi świetne zmywarki. Widziałam fajne i całkiem tanie modele na magicznaplaneta

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

Pumka
  • Pumka

  • Posty: 4
  • Przepisy: 17
  • Artykuły: 0
Ja posiadam od kilku lat zmywarkę Zmywarka-HOTPOINT-ARISTON-LL-43-S ekonomiczna, mała i elegancka Wspaniała sprawa polecam każdej Pani Domu a używam do niej produkty firmy DOMOL

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

dobra,cicha,stalowa w srodku, z dobrym oprogramowaniem,niekoniecznie z niebieskim swiatelkiem,ale z mozliwoscia zmywania rowniez w niskich temperaturach
( wazne jesli masz duzo szkla do zmywania)

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

kristinbb
  • kristinbb

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Co za cenny wątek.
Właśnie rozmyślam jaką by tu zmywarkę kupić,
żeby była wydajna i dla dużej gromadki.

No właśnie , jak rodzina baaardzo duża i gościnna ,
to co polecacie ?

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

Wojciechowski
na pewno taką w średniej cenie, czyli ok 2 tys - 2 400. Miałam rąbniętego narzeczonego i kupiliśmy najdroższą zmywarkę, za ponad 4 tys zł i oprócz tego że miała niebieskie światełko to nic poza tym, odradzam takie drogie sprzęty.

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Marka robi swoje.
Jak kupujesz markowe ciuchy też płacisz za nazwe firmy

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

Miron
  • Miron

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Odwiedziłem ostatnio jeden ze sklepów ze sprzętem agd.
I nawet sobie sprawy nie zdawałem że mogą być takie ceny.
Ekspedient mi zaproponował na początek zmywarkę marki whirpool za bagatela 5000zł. Mi od razu szczena w dół.
poprosiłem o coś w rozsądniejszej cenie.
Wtedy też mnie zaskoczył bo zaproponował sprzęt za 3,5tys.
Zapytałem go czy nie ma czegoś dla ludzi.
I wtedy dopiero mi przedstawił Zmywarki od 1000 do 2000.
jak na opis tych tańszych zmywarek patrzyłem o wiele się nie różnił od tych drogich.
Jesli mam płacić za coś co sie nazywa Bosch 5000zł
Dziękuję bardzo.
zmywarki Candy które mi pokazywał w cenie 1500 - 1800 były moim zdanie najlepsze.
Co te firmy sobie myślą..... żeby takie ceny dawać.

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Ja mam zmywarke polską-AMICA pracuje w mojej kuchni od listopada,jestem z niej bardzo zadowolona.
Ma 1/2 wsadu a to bardzo przydatne w mojej skromnej 3 osobowej rodzince (juz niedługo bedzie nas 4 )
Najkrótszy program zmywania trwa 30 min. a najdłuzszy 170.
Nie kupuje do niej żadnych drogich detergentów tylko te tańsze i jeszcze nie zdarzylo mi sie żeby cos nie domyła.
Jak mam mało naczyń to wkładam je do zmywarki i czekaja aż napełni się i wtedy ją włączam-ale tak robi pewnie każdy.
Oby służyła mi jak najdłużej.

Odpowiedz na/ edytuj Jaką zmywarkę polecacie?