jaki ekspres do kawy????

Obserwuj wątek

Odp: jaki ekspres do kawy????

eKuchnia_com
Ekspres z młynkiem a tym bardziej Saeco- nie bezie dobrym rozwiązanie,m ponieważ jest droższy,jego cena to jakieś 1500zł w górę. Ekspres ciśnieniowy Electrolux czy jakiejkolwiek innej firmy to dobra opcja i zmieścisz się w kwocie 500zł.

Odp: jaki ekspres do kawy????

KamilaKOWAL
Serwuska napisał(a):

szukam dobrego i w miarę taniego w używaniu ekspresu do kawy .poradzicie coś


Ja mam ekspres ciśnieniowy i jestem bardzo zadowolona, ale wszystko zależy od twoich indywidualnych upodobań. Poza tym ważna też jest cena, bo one są bardzo zróżnicowane, ale wiadomo za luksus się płaci.
Zobacz zdjęcie: [url]http://www.mediamarkt.pl/ekspres-philips-saeco-hd-8325-79-poemia,id-891190[/url]

Odp: jaki ekspres do kawy????

Polecam ekspres z młynkiem i pojemnikiem na mleko,automatycznym spienianiem,szukaj wśród modeli Saeco lub Philipsa,z tym że jego kwoty będą sięgać około 2 tyś zł wzwyż,wiec musisz się z tym liczyć.

Odp: jaki ekspres do kawy????

LegoJedi
  • LegoJedi

  • Posty: 82
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Polecam Bialetti
obrazek

Odp: Odp: jaki ekspres do kawy????

izoldka1989
Witam, ja używam ekspresu przelewowego z Zelmera, takiego, który ma regulację mocy kawy w 3 zakresach, zdecydowanie polecam, gdyż jest tani w eksploatacji i kawa dobra.

Odp: jaki ekspres do kawy????

sexy28
  • sexy28

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam. Ja używam ten ekspres do kawy Bosha http://www.agd-market.pl/bosch-tka-8631-p6061a1.html, dzięki któremu doskonale można optymalizować temperaturę., a także zapewnia w kuchni fajny aromat
Polecam

Odp: Odp: jaki ekspres do kawy????

raczek_007
Witam Poleciłbym sklep w którym z pewnością Ci pomogą. Sam kupiłem tam Ekspres z Jury i jestem w 100% zadowolony. Obsługa naprawdę na wysokim poziomie potrafią doradzić.
www.kawywloskie.pl

zmieniono 1 raz (ostatnio 25 kwi 2012 18:42 przez raczek_007)

Odp: jaki ekspres do kawy????

pietruszka99
Ja generalnie nie lubię kawy, ale są ekspresy takie, które są w stanie zrobić dobrą kawę - zdarzy mi się wypić np. u znajomych. Wiem, że bardzo szeroki wybór właśnie tych lepszych urządzeń do parzenia kawy, a jednocześnie przy niewygórowanej cenie mają w Avansie. Jak coś kupisz to koniecznie się odezwij i opisz wrażenia!

Odp: Odp: jaki ekspres do kawy????

alexkry
  • alexkry

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ja mialam automat krupsa i ogolnie wszystko ok, tylko strasznie mi sie psul a poza tym, jak zaczelam sie zaglebiac w temat kawy i ekspresow, to nie dosc, ze to temat rzeka to okazalo sie ostatecznie, ze krups wcale nie jest szczytem marzen i niemieckie ekspresy wcale nie sa dobre tylko trzeba w tej kwestii polegac na wlochach. i tak od slowa do slowa, przejrzalam jedno, drugie, trzecie forum poczytalam opinie i.... kupilam la pavoni domus bar... i nie zaluje ekspres jest genialny nie byl tani, ale mam go od prawie dwoch lat i ani razu nie bylam z nim w serwisie poza tym jest zupelnie inna jakosc kawy...

Odp: jaki ekspres do kawy????

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Ja polecam KRUPS -tylko on do tanich nie należy
Ma młynek -dość duży i pojemnik na mleko.
Zelmer i Bosch też ma dobre ekspresy.

Odpowiedz na/ edytuj jaki ekspres do kawy????