Jaki ekspress do kawy do firmy?

Obserwuj wątek

Odp: Jaki ekspress do kawy do firmy?

Lidka
  • Lidka

  • Posty: 107
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wymienione powyżej firmy ekspresów do kawy są na pewno dobrej jakości, ale mają zasadniczą wadę - są drogie Wierzcie, że można kupić dobrej jakości i niedrogi ekspres ciśnieniowy. Ja kupiłam taki w Tchibo i jestem bardzo zadowolona, służy mi od dawna i można go kupić w przeróżnych kolorach, polecam

Odp: Jaki ekspress do kawy do firmy?

andzia67
  • andzia67

  • Posty: 158
  • Przepisy: 58
  • Artykuły: 0
A co myslicie o Saeco model primea touch plus.Mysle nad kupnem tego expressu , moze ktos posiada taki ,i wyrazi opinie na jego temat

Odp: Jaki ekspress do kawy do firmy?

ptys
  • ptys

  • Posty: 17
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja gdybym mogła zdecydowałabym się na Boscha TCA( na magicznej planecie kosztuje około 1200 złotych). Generalnie kawa z ekspresu smakuje najlepiej, szczególnie jeśli wybierze się jakąś dobrą kawę, ja ostatnio pijam lavazza i jestem zachwycona. Jest przepyszna

Odp: Jaki ekspress do kawy do firmy?

fooosy
  • fooosy

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Polecam Lavazzę Blue - sprawdza się w firmie, bo jest łatwy w obsłudze i robi dobrą kawę... Pracownicy są więc odpowiednio pobudzeni No i niesamowitym atutem jest opcja dzierżawy - bez tego byśmy pewnie nie kupili tak porządnego ekspresu...

Odp: Jaki ekspress do kawy do firmy?

jarek-energy
KRUPS to dobra firma mam ich rzeczy

Odp: Odp: Odp: Jaki ekspress do kawy do firmy?

ajla
  • ajla

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
wątpię, czy ktoś go kupi. Teraz prawie każdy patrzy na firmę, programy, opcje, a ten mój nawet wstyd porównywać z krupsami.

Odp: Odp: Jaki ekspress do kawy do firmy?

malgorzata
hehe, sprzedaj na allegro!

Odp: Jaki ekspress do kawy do firmy?

ajla
  • ajla

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
fakt, ten model krupsa, który podałam kosztuje ok. 2 tys, ale wart jest swojej ceny. Poza tym jest dużo innych tańszych modeli tej firmy, do tego promocje, niższe ceny w sklepach internetowych, zawsze można trafić na atrakcyjną ofertę. Kiedyś kupiłam tani ekspres mało znanej firmy, który do dziś stoi w piwnicy niemal nieużywany. Wolę uskładać na coś porządnego, niż mieć w domu kilka bubli.

Odp: Jaki ekspress do kawy do firmy?

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
tak tylko krupsik nie jest na moją kieszeń

Odp: Jaki ekspress do kawy do firmy?

ajla
  • ajla

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Moja firma ostatnio zakupiła nam krupsa, dokładnie EA8050. Sprawdza się nieźle i nawet nie wiedziałam, ze mamy w firmie tutaj tylu kawoszy Ma wbudowany młynek, programy do cappucino i latte, czytelny wyświetlacz.

Mediana -- nie znam ekspresów de longhi, ale nasz krupsik spienia mleko na pewno. Dziś osobiście próbowałam:

Odpowiedz na/ edytuj Jaki ekspress do kawy do firmy?