Jakich produktów nie jecie?

Obserwuj wątek

Odp: Jakich produktów nie jecie?

Nie jadam i nie używam kostek rosołowych, majonezu, przypraw nafaszerowanych polepszaczami smaku, glutaminianem sodu itp. Dzięki temu powróciło mi czucie i smak naturalnych produktów stał się wyostrznony. Nie jadam mięsa ani wędlin z wyjątkiem ryb, nie smakują mi napoje miętowe, nie znoszę coca-coli z cytryną , unikam chipsów (wyjątkiem są nachosy). Cytrusów unikam z konieczności, bo mam uczulenie. Staram się nie jeść smarowideł zamiast masła i białego pieczywa, chyba, że w postaci domowego ciasta.

Odp: Jakich produktów nie jecie?

Dark Chocolate
Też nie pijam mleka, nie jadam smalcu a lakami można mnie wyrzucić z domu.

Odp: Jakich produktów nie jecie?

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
słodycze jem od wielkiego dzwonu. coś mi nie wchodzą, nie przepadałam nigdy. wolę piec ciasta dla innych niż jeść. ale jak juz przyjdzie co do czego to 5 pączków np lekko na raz i kilka mies. przerwy Jednak wolę wszystko "na wytrawnie".Nie piję samego mleka. nie przepadam za jałowcem i rozmarynem - choć podobaja mi się te igiełki (zwłaszcza świeże), nie cierpię chleba z margaryną:/ 3 razy tak dla masła. Z czerniną, flakami,golonką, kaszanką nigdy nie miałam problemu

Odp: Jakich produktów nie jecie?

kikimora666
W ogóle nie jadam boczku, golonki, podrobów innych, niż wątróbka, chipsów, paluszków, solonych, prażonych orzeszków i produktów instant. Musiałabym się chyba znaleźć na bezludnej wyspie bez czegokolwiek innego do jedzenia, żeby coś takiego tknąć.
Za to w ograniczonych ilościach jem słodycze. Kiedyś postanowiłam sobie, że przestanę je jeść, potem wróciłam do nich, ale starcza mi mała dawka na ok. tydzień. Odzwyczaiłam się i nie rządzą już mną. Kiedyś to było niemalże uzależnienie.

Odp: Jakich produktów nie jecie?

bajaderka
  • bajaderka

  • Posty: 3
  • Przepisy: 4
  • Artykuły: 0
W ogóle nie jadam ryb.Mój żołądek ich nie toleruje.Po nich mnie mdli.Mogę natomiast w niewielkich ilościach jeść owoce morza np.małże.

Odp: Jakich produktów nie jecie?

Wiatrak
  • Wiatrak

  • Posty: 30
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Nie przepadam za wszystkim co tłuste - np. pierogi . Do większości warzyw się przełamałem,ale wciąż nie trawię ogórków kiszonych.

Odp: Jakich produktów nie jecie?

MADZIALENKA
ja nie jadam grzybów, ruskich pierogów

Odp: Jakich produktów nie jecie?

Karolla
  • Karolla

  • Posty: 13
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ja nie toleruje miesa- jednak jako ze moj maz je lubi no to jest w naszej lodowce.
nie jem : miesa, owocow morza, bardzo ostrych przypraw ,kapusty kiszonej,
unikam : slodyczy, wszystkiego co z maka zwiazane, ziemniaki

nie pije rowniez alkoholu -czasem czerwone wino wytrawne .

Odp: Jakich produktów nie jecie?

darek112
  • darek112

  • Posty: 131
  • Przepisy: 172
  • Artykuły: 0

Odp: Jakich produktów nie jecie?

kayleb
  • kayleb

  • Posty: 123
  • Przepisy: 25
  • Artykuły: 28
a jednak.. Hmm, im więcej o tym mówimy tym bardziej robię się głodny

Odpowiedz na/ edytuj Jakich produktów nie jecie?