Jakie mieso na diecie?

Obserwuj wątek

Odp: Jakie mieso na diecie?

jadzia18
  • jadzia18

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja polecam przede wszystkim drób, chude mieso i dobrze syci

Odp: Odp: Odp: Jakie mieso na diecie?

yacha
  • yacha

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Również się dołączam do pisania. O Diecie Cambridge słyszałam, ale to chyba taka gotowa dieta? Z zupkami, owsiankami itp? Nie wiem ile to ma wspólnego z mięsem.

Odp: Odp: Jakie mieso na diecie?

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
CO to znaczy odpowiednio przygotowane? Nie słyszałam o diecie Cambridge...

Odp: Jakie mieso na diecie?

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Będąc na diecie Cambridge nauczyłam sie, ze ogólnie może byc każde mięso byle było nie tłuste i odpowiednio przygotowane. Dieta nauczyła mnie logicznie oceniać produkty i ich kaloryczność.

Odp: Jakie mieso na diecie?

Esa
  • Esa

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Najlepiej jeść właśnie mięso kurczaka i indyka najlepiej pochodzące z ekologicznych hodowli. Ryby oraz owoce morza też są dobrym wyborem na diecie.

Odp: Odp: Jakie mieso na diecie?

bar125
  • bar125

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Najlepsze mięso wybieraj chudsze gatunki.Drób z którego zdejmiesz skórę wybieraj Kurczak lub indyk

Odp: Jakie mieso na diecie?

Mlodzianka
Ja nie polecam własnej roboty wędlin ale nie ze względów zdrowotnych ale po prostu wbrew pozorom ich zrobienie zajmuje nieco czasu. Jest na prawdę wiele chudych wędlin, tu nie chodzi o to żebyś całkiem wyeliminowała tłuszcz bo tak się nie da a poza tym jest on potrzebny w naszym organizmie choćby do syntezy białek. Najważniejsze to w ciągu dnia żebyś spaliła więcej kalorii niż zjadasz, wystarczy że będzie to mniej o zaledwie 50kcal i powoli będziesz chudła, sporo takich ciekawostek znajdziesz na tej stronie http://www.smedyczny.pl/

Odp: Jakie mieso na diecie?

elwira88
  • elwira88

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Oj ale jak cieżko sie najeśc chudnym miesem i jeszcze na parze siagle głodna chodzę.

Odp: Jakie mieso na diecie?

Asia2582
  • Asia2582

  • Posty: 3
  • Przepisy: 5
  • Artykuły: 0
Ja na diecie jem tylko mięsko chude, czyli kurczak (pierś) i indyka, najlepiej gotowane. Najlepiej by było jeść wołowinę, bo jest dużo zdrowsza niż np. kurczak, ale jak wiadomo jest droga, więc można sobie na nią pozwolić od czasu do czasu.

Odp: Odp: Odp: Jakie mieso na diecie?

zuzankooowa
Ja polecałabym jeszcze dobrej jakości wołowinę (można taką dostać na przykład z ubojni Cezan z Raciąża), bo jest zdecydowanie mniej kaloryczna niż wieprzowina, czas dorastania bydła do uboju jest zdecydowanie dłuższy niż kurczaków, więc nie ma możlwiości, zeby karmić krowy hormonami.

Odpowiedz na/ edytuj Jakie mieso na diecie?