Jakie mieso na diecie?

Obserwuj wątek

Odp: Jakie mieso na diecie?

Crank
  • Crank

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam
słyszałem, że rewelacyjną przyprawą do mięs są suszone pomidory. Czy ktoś kiedyś mięso robił z suszonymi pomidorami

Odp: Odp: Jakie mieso na diecie?

beatriks
  • beatriks

  • Posty: 16
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Na diecie lepiej unikać mięsa. Można jeść drób - najlepiej gotowany.

Odp: Jakie mieso na diecie?

glipa22
  • glipa22

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Przede wszystkim nie należy mięsa unikać. Najlepsze będzie drobiowe i oczywiście gotowane, może być przygotowane w parowarze.

Odp: Jakie mieso na diecie?

gugaro87
  • gugaro87

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
indyk, kurczak nie smażone. Ja przyrządzam dusząc, piekąc lub na parze,

Odp: Jakie mieso na diecie?

SwojskaPiwniczka_PL
A czy można jeść coś innego niż drób? co np. z baraniną czy jagnięciną?

Odp: Jakie mieso na diecie?

michal1995
Z drobiu polecam tylko kurczaka i indyka

Odp: Odp: Jakie mieso na diecie?

Nobody Is Perfect
Dieta to wyrzeczenia, więc pozostaje chude mięso - pierś z kurczaka, z indyka (tylko rzeczywiście lepiej ze sprawdzonej hodowli), chuda wołowina, schab (tylko nie karkowy)...no i oczywiście wszystko gotowane, pieczone bez tłuszczu, grillowane lub przygotowane na parze

Odp: Jakie mieso na diecie?

Zielona
  • Zielona

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Mięso najlepiej żadne, ale jeżeli już to w niewielkich ilościach i koniecznie z ekologicznych hodowli a już napewno nie ogólnie dostępny drób nafaszerowany antybiotykami i hormonami.
Jeżeli chodzi o wędliny to trzeba czytać etykietki na których podana jest zawartość mięsa, za dobre uważane są te o zawartości pow 80%, to że coś jest z jednego kawałka niestety nie gwarantuje tego że jest tam mniej niezdrowych dodatków, chociaż tak powinno być, można spotkać polędwicę sopocką o zawartości mięsa poniżej 50% wyobraż sobie ( przeczytaj na etykiecie ) czym jest pozostałe 50 ?
Pozdrawiam.

Odp: Jakie mieso na diecie?

Jullia_
  • Jullia_

  • Posty: 2
  • Przepisy: 31
  • Artykuły: 2
Polędwica jest dobrym pomyslem, ale tylko jeśli uprawiasz aktywnie sport. Wówczas dostarczysz mieśniom niezbędne biało i stosunkowo niewielką ilośc tłuszczu. jesli jednak nie uprawiasz tak aktywnie sportu to zdecydowałabym sie na drób który ma najmniej kalorii i głownie białe mieso które ma bardzo dużo białka i bardzo mało tłuszczu. Pozdrawiam

Odp: Jakie mieso na diecie?

Ela Dz
  • Ela Dz

  • Posty: 18
  • Przepisy: 730
  • Artykuły: 13
Jakie...chude i nie wierzyć do końca etykietom. Jak kupujemy mielone i pisze ..z indyka to moim zdaniem tego indyka jest tam niewiele. Lepiej kupić mięso i zmielić z kawałka. Czy to w sklepie czy też w domu.
Ja np nie lubię wołowiny, dlaczego...nie wiem, nie lubię, nie smakuje mi i już. Cały czas na diecie jadłam mięso ze schabu i szynki, ale to chude które jeszcze sama obrałam.

Odpowiedz na/ edytuj Jakie mieso na diecie?