Jarmark św Dominika 

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Jarmark św Dominika 

mocsłodkości
Na jarmarku są też super festiwale. Za każdym razem coś innego i równie ciekawego Dla każdego coś miłego

Odp: Odp: Jarmark św Dominika 

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Dołączam się do tego Byłam całe lata temu w Gdańsku, ale to miasto urzeka swoim pięknem. Część zabytków, które wymieniłaś widziałam, a inne może jeszcze kiedyś zobaczę wszak mam "tylko" całą Polskę do przejechania, żeby dotrzeć nad morze Jednak wiem, że warto 12 godzin tłuc się przez cały kraj, by to zobaczyć

Odp: Jarmark św Dominika 

Mieszkając w Gdańsku, a wcześniej w okolicach, nigdy jeszcze nie byłam na Jarmarku Dominikańskim, ale mogę polecić przejażdżkę na kole widokowym, które jest na Wyspie Spichrzów.
Będąc już w Gdańsku warto wejść na Górę Gradową, a z niej do Centrum Hewelianum na wystawę "Energia, Niebo i Słońce".
Można wybrać się do Muzeum Bursztynu, domu Uphagena (żeby zobaczyć jak dawniej mieszkali Gdańszczanie), dworu Artusa, czy Ratusza.
Polecam również wycieczkę na Westerplatte (z Dworca Głównego autobusem 106).
Obowiązkowo również spacer nad Motławą

Odp: Jarmark św Dominika 

ciasteczka
Dużo zależy od tego co lubicie, a czego nie. Na jarmarku jest tyle fajnych wręcz cudnych rzeczy, że ciężko się zdecydować. My w zeszłym roku zrobiliśmy sobie rodzinną karykaturę Wisi na ścianie oprawiona W tym roku z tego co słyszałam jest możliwość wyławiania kawałków bursztynów z piasku Jest masa "staroci" i cała masa nowinek

Jarmark św Dominika 

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wypieramy się z żoną nad morze. Pojedziemy gdy akurat w Gdańsku będzie odbywał się jarmark dominikański. Co warto zobaczyć i na co uważać? Co oprócz jarmarku warto zobaczyć w Gdańsku?

Odpowiedz na/ edytuj Jarmark św Dominika