Strona główna Dieta i odżywianie - Jedzenie na noc

Jedzenie na noc.

bryn1u

Kuchcik

bryn1u
 P.W. 

Przepisy: 0
Artykuły: 0

Jedzenie na noc.

31 paź 2009 19:31
Witam. Jak w temacie co zrobic, zeby nie jesc na noc ? np: ostatni posilek zjesc o 20 i to wszystko. Tak sie sklada, ze jestem studentem i siedze do pozna w nocy a jak wiadomo im dluzej sie siedzi to sie wiecej je. Jak temu zapobiec ?. Nie ma czegos takiego, zeby oszukac nasz zoladek, zeby myslal iz jestesmy najedzeni ?

zmieniono 1 raz (ostatnio 31 paź 2009 19:33 przez bryn1u)

Babciagramolka

Platynowy Ekspert

Babciagramolka
 P.W. 

Przepisy: 2786
Artykuły: 7 MODERATOR

Odp: Jedzenie na noc.

31 paź 2009 19:40
Proponuję kisiel , taki rzadki , mało posłodzony .Możesz sobie ugotować więcej i popijać - na jakiś czas wypełnia żołądek , ma mało kalorii i jest tani .
Mus jabłkowy - rozgotować na papkę kilka jabłek , dodać trochę cukru - można podjadać nawet zimny - i znów mało kalorii i tanio .

Opis: Mówcie mi - Bunia
Oceń:
0
bryn1u

Kuchcik

bryn1u
 P.W. 

Odp: Odp: Jedzenie na noc.

31 paź 2009 19:48
A sprawdze dzisiaj z tym kislem czy to przejdzie. Dzieki wielkie.
Reklama

Natala1210
iwi69

Mistrz Kuchni

iwi69
 P.W. 

Przepisy: 200
Artykuły: 2

31 paź 2009 19:54
To nie ptawda z tym nic nie jesc na noc.Ja przy mojej diecie musze zjesc 200g protein jest to mieso wolowe z wody i do tego salatka bez chleba bo jezeli nie zjesz to organizm na nastepny dzieñ sie upomina i zjesz owiele wiecej.
bryn1u

Kuchcik

bryn1u
 P.W. 

31 paź 2009 20:43
No nie zupelnie jak jesz malo to zoladek tez sie skurcza. A wedlug medycyn chinskiej powinno sie jesc ostatni posilek o godzinie 18. Ja osobiscie tego w zyciu nie zrobie bo nie umiem hamowac glodu. Mowia tez zeby wypic ciepla szklanke wody, ale to raczej nie skutkuje.
iwi69

Mistrz Kuchni

iwi69
 P.W. 

31 paź 2009 20:57
Na poczatku to jestes bardzo glodny ale pozniej to ci przechodzi.Nie istotne o ktorej ostatni posilek musisz dostarczyc organizmowi pewna ilosc protein.Wtedy nie wola jesc.
bryn1u

Kuchcik

bryn1u
 P.W. 

31 paź 2009 21:34
Poprostu chce sobie unormowac swoj metabolizm. Bo wlasnie przez takie odzywianie strasznie przytylem i dlatego nie chce nic jesc na noc, albo jesc to co kompletnie nie wplywa na przybieranie na masie.
iwi69

Mistrz Kuchni

iwi69
 P.W. 

31 paź 2009 22:15
Jak zjesz 200g protein np.ryba z wody mieso z wody bez soli i lekka salatke nie przybierzesz na masie.Ja schudlam 6 kilo.Na noc lub wieczorem trzeba cos zjesc lekkiego ale zjesc.
A.B.

Mistrz Kuchni

A.B.
 P.W. 

Przepisy: 258
Artykuły: 4

31 paź 2009 22:22
rany napiszcie jakieś konkretne dania,np kisiel z jabłkiem

Opis: kochaj i gotuj z uśmiechem
Oceń:
0
Babciagramolka

Platynowy Ekspert

Babciagramolka
 P.W. 

Przepisy: 2786
Artykuły: 7 MODERATOR

31 paź 2009 22:46
bryn1u - chyba Cię nie zrozumiałam i źle odpowiedziałam . Chodzi Ci o to co zjeść na ostatni wieczorny posiłek ? czy o to co można podjadać siedząc potem do późna w nocy żeby Cię głód nie dopadł i ,żeby to co podjadasz nie było kaloryczne . Zrozumiałam że chodzi Ci o pomysł na to jak siedzieć w nocy ( po normalnie zjedzonej kolacji ) i uczyć się - a jak dopadnie głód to nie podjadać kanapek , batoników itp . Dla tego proponowałam kisiel czy mus . Jeśli myślałeś o kolacji to racje mają dziewczyny - gotowane mięso z kurczaka i sałata , ryba pieczona w folii z warzywami - bez węglowodanów - białko i warzywa .

Opis: Mówcie mi - Bunia
Oceń:
0

Odpowiedz na/ edytuj Jedzenie na noc.

Musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się.

Redakcja Gotuje

Konkursy Kulinarne

• Konkurs - Magiczne pierniczki Konkurs - Magiczne pierniczki

Pyszne i aromatyczne pierniczki, choć niewielkie rozmiarem w okresie Świąt Bożego Narodzenia zdecydowanie zyskują na znaczeniu. Zawieszane na choince, wręczane bliskiej osobie, jedzone ze smakiem dodają magii i bajkowej atmosfery. Podziel się przepisem na pierniczki i wygraj atrakcyjne nagrody!

• Konkurs - Jak smakują święta w Twoim domu? Konkurs - Jak smakują święta w Twoim domu?

Święta Bożego Narodzenia w każdym domu smakują inaczej. Barszcz z uszkami, schab ze śliwką, kluski z makiem to potrawy, których nie może zabraknąć w świątecznym menu. A jak smakują Święta w Twoim domu? Podziel się przepisem na Twoją ulubioną świąteczną potrawę. Do wygrania m.in. ekspres do kawy Nespresso!

1 2

Dziś moderatorami są

zbysiowa
zbysiowa

Platynowy Ekspert

Przepisy kulinarne video

Sonda

Bez którego ciasta nie wyobrażasz sobie świąt Bożego Narodzenia?

Bez którego ciasta nie wyobrażasz sobie świąt Bożego Narodzenia?

Ostatnio komentowane