Jedzenie na noc.

Obserwuj wątek

Odp: Jedzenie na noc.

bryn1u
  • bryn1u

  • Posty: 24
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dobra sprawdze to o czym piszecie, ale od jutra bo tak sie sklada, ze przyjechalem do domu na swieta po dluzszej nie obecnosci. Niestety jak zobaczylem domowe jedzenie ciastka i inne szatanskie jedzenie to poprostu no nie sposob nie zjesc. Akurat studenci jedza to co tanie dlatego bedac w domu "odkurzam" lodowke. Wracajac do meritum chodzi mi co zrobic by w ogole nie jesc na noc a siedziec normalnie po nocy. Sprawdze ten kisiel jeszcze czy pomoze.

Odp: Jedzenie na noc.

Babciagramolka
bryn1u - chyba Cię nie zrozumiałam i źle odpowiedziałam . Chodzi Ci o to co zjeść na ostatni wieczorny posiłek ? czy o to co można podjadać siedząc potem do późna w nocy żeby Cię głód nie dopadł i ,żeby to co podjadasz nie było kaloryczne . Zrozumiałam że chodzi Ci o pomysł na to jak siedzieć w nocy ( po normalnie zjedzonej kolacji ) i uczyć się - a jak dopadnie głód to nie podjadać kanapek , batoników itp . Dla tego proponowałam kisiel czy mus . Jeśli myślałeś o kolacji to racje mają dziewczyny - gotowane mięso z kurczaka i sałata , ryba pieczona w folii z warzywami - bez węglowodanów - białko i warzywa .

Odp: Jedzenie na noc.

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
rany napiszcie jakieś konkretne dania,np kisiel z jabłkiem

Odp: Jedzenie na noc.

iwi69
  • iwi69

  • Posty: 1323
  • Przepisy: 200
  • Artykuły: 2
Jak zjesz 200g protein np.ryba z wody mieso z wody bez soli i lekka salatke nie przybierzesz na masie.Ja schudlam 6 kilo.Na noc lub wieczorem trzeba cos zjesc lekkiego ale zjesc.

Odp: Jedzenie na noc.

bryn1u
  • bryn1u

  • Posty: 24
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Poprostu chce sobie unormowac swoj metabolizm. Bo wlasnie przez takie odzywianie strasznie przytylem i dlatego nie chce nic jesc na noc, albo jesc to co kompletnie nie wplywa na przybieranie na masie.

Odp: Jedzenie na noc.

iwi69
  • iwi69

  • Posty: 1323
  • Przepisy: 200
  • Artykuły: 2
Na poczatku to jestes bardzo glodny ale pozniej to ci przechodzi.Nie istotne o ktorej ostatni posilek musisz dostarczyc organizmowi pewna ilosc protein.Wtedy nie wola jesc.

Odp: Jedzenie na noc.

bryn1u
  • bryn1u

  • Posty: 24
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
No nie zupelnie jak jesz malo to zoladek tez sie skurcza. A wedlug medycyn chinskiej powinno sie jesc ostatni posilek o godzinie 18. Ja osobiscie tego w zyciu nie zrobie bo nie umiem hamowac glodu. Mowia tez zeby wypic ciepla szklanke wody, ale to raczej nie skutkuje.

Odp: Jedzenie na noc.

iwi69
  • iwi69

  • Posty: 1323
  • Przepisy: 200
  • Artykuły: 2
To nie ptawda z tym nic nie jesc na noc.Ja przy mojej diecie musze zjesc 200g protein jest to mieso wolowe z wody i do tego salatka bez chleba bo jezeli nie zjesz to organizm na nastepny dzieñ sie upomina i zjesz owiele wiecej.

Odp: Odp: Jedzenie na noc.

bryn1u
  • bryn1u

  • Posty: 24
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A sprawdze dzisiaj z tym kislem czy to przejdzie. Dzieki wielkie.

Odp: Jedzenie na noc.

Babciagramolka
Proponuję kisiel , taki rzadki , mało posłodzony .Możesz sobie ugotować więcej i popijać - na jakiś czas wypełnia żołądek , ma mało kalorii i jest tani .
Mus jabłkowy - rozgotować na papkę kilka jabłek , dodać trochę cukru - można podjadać nawet zimny - i znów mało kalorii i tanio .

Odpowiedz na/ edytuj Jedzenie na noc.