Jedzenie z ulicy :)

Obserwuj wątek

Odp: Jedzenie z ulicy :)

fitAga
  • fitAga

  • Posty: 19
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Najlepsze "jedzenie z ulicy" można znaleźć w krajach azjatyckich np. w Indonezji lub Wietnamie. Jest tam fajnie rozwinięta strefa street foodów, natomiast w Polsce pojawiające się coraz częściej food tracki jeszcze nie serwują jedzenia na dobrym poziomie, aczkolwiek na szybki posiłek od czasu do czasu w tej formie można się skusić.

Odp: Odp: Jedzenie z ulicy :)

ciasteczka
W trasie ze sprawdzonego źródła czemu nie. Jednak zwykle jedzenie zabieramy ze sobą. Jeśli zatrzymujemy się na postój i chcemy zjeść coś co proponuje jakaś przydrożna knajpka to bierzemy coś po czym nie będziemy chorować

Odp: Jedzenie z ulicy :)

mocsłodkości
U nas nie ma możliwości kupienia czegokolwiek do jedzenia na ulicy. Jak w lecie koło jednej z piekarni pojawi się kobieta sprzedająca niby to oscypki uznaje się to za cud. Zwykle znika po kilku dniach, bo nikt nie kupuje. I tak co roku.
Swoją drogą prawdziwego oscypka bym zjadła

Odp: Jedzenie z ulicy :)

ankaszym
  • ankaszym

  • Posty: 39
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja raz skusiłam się na jedzenie przy ulicy... Żałowałam... Mój żołądek bardziej

Odp: Jedzenie z ulicy :)

pysznapycha
Czasami jem, ale staram się unikać. Jednak jedzenie jest wazne dla zdrowia, więc jeśli jem na mieście to tylko w sprawdoznych restauracjach

Odp: Odp: Jedzenie z ulicy :)

wystarczy jedno magiczne słowo (którego w moim słowniku niestety brak...) - UMIAR

Odp: Jedzenie z ulicy :)

marchevva
  • marchevva

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
fakt, co innego jakbyśmy codziennie się fast-fodem szprycowali, ale od czasu do czasu nikomu nie zaszkodzi.

Odp: Jedzenie z ulicy :)

kaxto-nic
  • kaxto-nic

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak to brzmi! Teraz w modzie są food trucki, a to jedzenie ciężko nazwać śmieciowym. Dobry burger na drogę nie jest zły, a on jednego fast foodu od czasu do czasu jeszcze nikt nie umarł.

Odp: Odp: Jedzenie z ulicy :)

Xymena
  • Xymena

  • Posty: 11
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Na wyjeździe odpadkami - nie dziękuję, murowane niestrawności i szpital w moim wypadku byłyby . Nie nie popieram tego, już bym zupki w proszku brała i puszki, nawet te najtańsze. albo na sucharach i wodzie bym jechała, od razu kilka kg mniej.

Odp: Jedzenie z ulicy :)

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej! Ja zazwyczaj na wyjazdy zabieram ze sobą jedzenie, które przygotuję, ma m lodówkę turystyczną, więc na szczęście nie muszę się martwić, że coś mi się zepsuje. Staram się rzadko jadać na mieście, chyba, że już naprawdę nie mam wyjścia

Odpowiedz na/ edytuj Jedzenie z ulicy :)