Jogurt (TRUSKAWKOWY)

Obserwuj wątek

Odp: Jogurt (TRUSKAWKOWY)

Samir
  • Samir

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
"Nie wiem czy nie zrobiłem błędu nie dodając cukru trzcinowego" - Tutaj w sumie chodziło mi o to z czym byłoby to zdrowsze bo jak wiadomo na tym też mi zależy.
No, a co do smaku to masz całkowitą rację. Dziękuję za wypowiedzi. Pozdrawiam

Odp: Jogurt (TRUSKAWKOWY)

Babciagramolka
Proponuję po prostu za każdym razem robic z innymi dodatkami i sprawdzić która wersja najbardziej Ci odpowiada . Nie otrzymasz od nikogo odpowiedzi czy nie popełniłeś błędu bo to co Tobie smakuje ( np syrop klonowy ) komuś innemu nie będzie smakować . Wiecej wiary we własny smak . Na zmieszanie jogurtu z owocami wielkich przepisów nie trzeba .

Odp: Jogurt (TRUSKAWKOWY)

Samir
  • Samir

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dzisiaj robiąc jogurt truskawkowy dodałem cukier puder + syrop klonowy. Dobra mieszanka? Nie wiem czy nie zrobiłem błędu nie dodając cukru trzcinowego. Ogólnie efekt końcowy całkiem, całkiem... Mi tam smakowało

Odp: Odp: Jogurt (TRUSKAWKOWY)

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
ja przygotowując jogurt owocowy wzbogacam smak cukrem waniliowym..zamiast zwykłego cukru można dodać cukier z prawdziwą wanilią, cukier gronowy, cukier trzcinowy lub sproszkowaną stewię...oczywiście dodaje się wg smaku i dojrzałości owoców oraz rodzaju owoców...tu po prostu trzeba eksperymentować...

Odp: Jogurt (TRUSKAWKOWY)

Samir
  • Samir

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Czy truskaweczki są słodkie i soczyste dowiem się niedługo . Soku truskawkowego kupować raczej nie będę, więc jeśli będzie trzeba to dodam łyżeczkę cukru. Rozumiem, że może to być cukier brązowy? Czy można dodać coś jeszcze oprócz produktów wymienionych wyżej? Czekam na wasze odpowiedzi ew. wasze przepisy na idealny jogurt truskawkowy.

Odp: Jogurt (TRUSKAWKOWY)

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
W dużej mierze zależy to od owoców. Jeśli są słodkie i soczyste to do jogurtu nie musisz dawać cukru. Zamiast cukru możesz dodać np. łyżeczkę soku truskawkowego on lekko zabarwi jogurt ale i doda słodyczy

Jogurt (TRUSKAWKOWY)

Samir
  • Samir

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Czy robiąc jogurt truskawkowy dodajemy do niego coś jeszcze oprócz jogurtu kupnego/własnego i truskawek czy też nie? Na przykład: cukier?

Pytam bo dokładnie nie wiem. Jakie są wasze idealne przepisy na jogurt truskawkowy?

Odpowiedz na/ edytuj Jogurt (TRUSKAWKOWY)