Karmelizowana marchewka

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Karmelizowana marchewka

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Te marchewki mnie kręcą jakkolwiek śmiesznie może to brzmi Musze je przygotować. Zrobię z nich dodatek do obiadu. Tylko ja pokroję je na większe kawałki

Odp: Odp: Odp: Odp: Karmelizowana marchewka

mocsłodkości
Dziękuję Nawet nie wiesz jak mi te zdjęcia życie ułatwią Teraz wiem mniej więcej jak to ma wyglądać Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję

Odp: Odp: Odp: Karmelizowana marchewka

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Tu masz trzy etapy z przygotowania tej marchewki Przesmażona marchew, która zmieniła już kolor. Marchew posypana cukrem. Gotowa marchew w glazurze.
obrazek obrazek obrazek

Odp: Odp: Karmelizowana marchewka

mocsłodkości
Moje są malutkie więc zostawię je takie jakie są Wyszoruję je tylko taką ostrą ściereczką i będzie idealnie. zapowiada się smakowity dodatek do obiadu

Odp: Odp: Karmelizowana marchewka

ciasteczka
Świetny pomysł. Chętnie z niego skorzystam. Moje pociechy uwielbiają takie nowości Będę musiała uważać, żeby nie zjadały gorącej po poparzą palce.

Odp: Karmelizowana marchewka

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Marchew obierz, umyj, osusz i pokrój w słupki. Rozgrzej patelnię, daj na nią masło i odrobinę oleju. Wrzuć marchew i przesmaż, aż zmieni kolor. Następnie posyp marchew cukrem. Nie dawaj go za dużo, bo zacznie się przypalać. Mieszaj do rozpuszczenia cukru. Można podawać Możesz doprawić świeżym tymiankiem

Karmelizowana marchewka

mocsłodkości
Jak zrobić marchewkę karmelizowaną czy może raczej w glazurze. Nie wiem, która nazwa jest w tym przypadku adekwatna i bardziej na miejscu. Będę wdzięczna za pomoc, bo mam w ogródku sporo marchewek, które chciałabym poprzerywać, a szkoda je wyrzucić, a w takiej postaci byłby idealne.

Odpowiedz na/ edytuj Karmelizowana marchewka