Kawa kontra zasypianie

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Kawa kontra zasypianie

mocsłodkości
Mnie ani atom nie ruszy Śpię jak kamień nawet po espresso. Wstaję wcześnie rano więc wieczorem padam bez względu na to czy wypiłam kawę

Odp: Odp: Odp: Kawa kontra zasypianie

ciasteczka
Ja unikam picia kawy późniejszą porą, bo mam problemy z zaśnięciem. Zresztą tak samo ma mój mąż. Jedna kawa zbyt późno i noc nie przespana aż do rana

Odp: Odp: Kawa kontra zasypianie

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A ja jak wypiję kawę to nie zasnę i będę się kręciła jak szalona

Odp: Kawa kontra zasypianie

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
biedroneczki napisał(a):

Jak działa na Was kawa z kofeiną? ja nawet gdybym wypiła kawę np. na godzinę przed spaniem zasnę szybko i bez najmniejszego problemu, ale za to mój luby będzie siedział do rana i wyglądał jak zombi


Na mnie ostatnio działa kawa. Już od godziny szesnastej muszę jej unikać, bo będę potem snuł się po domu jak cień i nie zasnę do drugiej w nocy Żona za to pada jak mucha i nawet espresso na nią nie działa.

Odp: Kawa kontra zasypianie

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
biedroneczki napisał(a):

Jak działa na Was kawa z kofeiną? ja nawet gdybym wypiła kawę np. na godzinę przed spaniem zasnę szybko i bez najmniejszego problemu, ale za to mój luby będzie siedział do rana i wyglądał jak zombi


Na mnie kawa nie działa. Mogę ją wypić o każdej porze, a i tak zasnę bez problemu

Kawa kontra zasypianie

biedroneczki
Jak działa na Was kawa z kofeiną? ja nawet gdybym wypiła kawę np. na godzinę przed spaniem zasnę szybko i bez najmniejszego problemu, ale za to mój luby będzie siedział do rana i wyglądał jak zombi

Odpowiedz na/ edytuj Kawa kontra zasypianie