knajpy ze zdrowym jedzieniem

Obserwuj wątek

Odp: knajpy ze zdrowym jedzieniem

lasije4813@yks247.co
W Warszawie z czystym sumieniem mogę polecić Bubbles - bo kto powiedział, że zdrowe jedzenie to musi być tylko sałatka? Oczywiście sałaty też tam są - obłędne! Ale co mają do zaoferowania poza tym - nie sposób opisać! Sprawdźcie sami

Odp: Odp: knajpy ze zdrowym jedzieniem

fiona1
  • fiona1

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
tez wolę zawsze opcję na wynos, zazwyczaj posiłek wypada mi na godziny południowe 12-13 a do domu dopiero idę o 16. Często spotykam się z tym, że dostawca przychodzi z terminalem bezprzewodowym, super opcja, bo nie zawsze mam przy sobie gotówkę. Paymax ma takie terminale mobilne, nieduże, mieszczą się w kieszeni, świetne rozwiązanie jak 20 osób z firmy zamawia jedzenie, a każdy płaci oddzielnie.

Odp: knajpy ze zdrowym jedzieniem

meggie22
  • meggie22

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
To jedno z moich ulubionych sałatkowych miejsc , cezara z pęczakiem wymiata, w lecie spokojnie zamiast obiadu można zjeść, mój żołądek też jest mi wdzięczny że go nie faszeruję kebabami

Odp: knajpy ze zdrowym jedzieniem

anielica333
Do pracy też często zabieram sałatkę cesar z Hell's Chickens , dla mnie to najbardziej zdrowe jedzenie jakie jem, lubię mięsko, warzywa to tylko konieczny dodatek.

Odp: knajpy ze zdrowym jedzieniem

yuki
  • yuki

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Sałatki są ok, ale polecam też boxy, gdzie macie składniki z sałatki, a sałatę wymieniacie na kaszę, ryż cytrynowy czy makaron ryżowy. Ja uwielbiam połączenie ryżu cytrynowego z sałatką rybaka, czyli łososiem. Taki box można zjeść na obiadek )

knajpy ze zdrowym jedzieniem

zielonka
  • zielonka

  • Posty: 55
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Też lubię Salad Story, mam tam swoje ulubione sałatki i zaglądam czasem, kiedy mam ochotę na spora miskę dobrej sałatki.

Odp: knajpy ze zdrowym jedzieniem

SylaUla
  • SylaUla

  • Posty: 2
  • Przepisy: 4
  • Artykuły: 0
Polecam Salad Story albo Hummus Bar
Pozdrawiam!

knajpy ze zdrowym jedzieniem

yuki
  • yuki

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Co polecacie w Warszawie? Ja zawsze wybieram opcje ze zbilansowanym posiłkiem i najlepiej na wynos do pracy.

Odpowiedz na/ edytuj knajpy ze zdrowym jedzieniem