Kobieta VS Mężczyzna

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Kobieta VS Mężczyzna

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
madzia19795 napisał(a):

A Ty dalej dumasz nad ta potrawa?Zeby Ci kobieta z glodu nie zaslabla jak tak bedzie dlugo czekac

Madziu,nasz amant na pewno tak specjalnie,a potem zacznie reanimować i kolacja pójdzie w zapomnienie,a tak poza tym to serdecznie pozdrawiam nową twarz i życzę wielu kulinarnych przygód
obrazek

Odp: Odp: Kobieta VS Mężczyzna

Alita
  • Alita

  • Posty: 471
  • Przepisy: 14
  • Artykuły: 0
kristopcher napisał(a):

No Alita wreszcie jakieś konkrety Już mi slinka kapie jak wrócę do domu to chyba zaraz to przygotuje jak zadziała to masz u mnie ....hmmm... coś masz

i co zadziałało
-a co to znaczy "coś masz" hehehehehe pozdrawiam

Odp: Kobieta VS Mężczyzna

madzia19795
A Ty dalej dumasz nad ta potrawa?Zeby Ci kobieta z glodu nie zaslabla jak tak bedzie dlugo czekac

zmieniono 1 raz (ostatnio 07 lip 2009 10:47 przez madzia19795)

Odp: Odp: Kobieta VS Mężczyzna

kristopcher
Anula napisał(a):

Moze spagetti,jedzone z jednego talerza,byla taka romantyczna scena z pieskami w jednej z bajek Disneya



No Anka była taka bajeczka hahahh pamiętam i że ja na to nie wpadłem ! może ktoś powie że to głupia zabawa ale .... może zdziałać cuda

Odp: Kobieta VS Mężczyzna

kristopcher
No Alita wreszcie jakieś konkrety Już mi slinka kapie jak wrócę do domu to chyba zaraz to przygotuje jak zadziała to masz u mnie ....hmmm... coś masz

Odp: Odp: Odp: Kobieta VS Mężczyzna

Alita
  • Alita

  • Posty: 471
  • Przepisy: 14
  • Artykuły: 0
A proszę bardzo mam w swoich zapiskach takowe danie ,którym delektowałam się będąc w Kostaryce.
Tłumacząc z hiszpańskiego zwie się "Moc zmysłów"
Składniki:
1kg szparagów
1/2 szklanki białego wytrawnego wina
1 żółtko
kilka kropli octu winnego
1 drobno posiekana szalotka
2 łyżki sklarowanego masła
1 łyżka przecieru pomidorowego
sól, pieprz,kilka kropli tabasco -według uznania
Przepis:
Szparagi obrać i ugotować w osolonej wodzie.
Wino ,ocet i szalotkę zagotować na bardzo wolnym ogniu,wstawić do kąpieli wodnej i dodajemy żółtko i dynamicznie ubijamy trzepaczką,następnie dodać masło i przyprawy.Sos ,delikatnie połączyć z przecierem pomidorowym.
Sos podaje się wysokim smukłym naczyniu ciepłe szparagi bierzemy w palce i maczamy w nim.

Przemiły latynoski kelner zdradził mi przepis i zapewniał mnie że szparagi mają właściwości afrodyzyjne
I potwierdzam, coś w tym jest..........

Odp: Kobieta VS Mężczyzna

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Moze spagetti,jedzone z jednego talerza,byla taka romantyczna scena z pieskami w jednej z bajek Disneya

Odp: Odp: Kobieta VS Mężczyzna

kristopcher
Anula napisał(a):

W moim przypadku tak kojarzy mi sie chinszczyzna(oczywiscie nie z budki w kartoniku na wynos)Dawno,dawno temu moj byly zabral mnie na romantyczna kolacje do chinskiej restauracji i tak mi juz zostalo.



No tak Anka masz rację chinszczyzna jest boska na mnie też działa ..ale na mnie a nie koniecznie na nią Ma ktoś pomysły na jakieś konkretne danie

Odp: Kobieta VS Mężczyzna

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
W moim przypadku tak kojarzy mi sie chinszczyzna(oczywiscie nie z budki w kartoniku na wynos)Dawno,dawno temu moj byly zabral mnie na romantyczna kolacje do chinskiej restauracji i tak mi juz zostalo.

Odp: Odp: Kobieta VS Mężczyzna

kristopcher
ulcia21 napisał(a):

Musisz sam dojsc do tego


Ulcia wymyśl coś Ciebie jaka potrawa kręci ?

Odpowiedz na/ edytuj Kobieta VS Mężczyzna