kolacje

Obserwuj wątek

Odp: Odp: kolacje

agabi22
  • agabi22

  • Posty: 334
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 9
Babciagramolka napisał(a):

Sabcia20 napisał(a):

Witam ; Chcę się zapytać, co mogę podawać jako jedzenie lekko strawne dla osoby po 90 rokiem życia


A czy ta osoba nie choryuje przypadkiem na coś ? Bo w tym wieku to bardzo możliwe . Podaj np. delikatne galaretki z kurczaka ( bez groszku i jajka ) , mus z chudej szynki , twarożek , roladki z piersi kurczaka z nadzieniem z gotowanych warzyw pokrojone w plasterki zamiast wędliny . A najlepiej zapytaj co ten ktoś jada i lubi bo może się okazać , że wcale kolacji nie jada a pije tylko mleko.



Buniu mojego lubego prababcia - tak, tak prababcia zjada wszystko, bez różnicy czy to golonka na piwie , kiełbaska z grilla czy rosołek

Odp: Odp: kolacje

agabi22
  • agabi22

  • Posty: 334
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 9
motyl87 napisał(a):

Najlepiej jakąś sałatkę z warzyw, napewno nikomu nie zaszkodzi.



sałatki z warzyw nie polecam, duża ilość warzyw mimo wszystko jest ciężkostrawna i powodują wzdęcia dodatkowo sosy czy majonezy też nie najlepszy pomysł. Jeżeli ta osoba jest zdrowa to wtedy można chyba wszystko.

Odp: kolacje

motyl87
  • motyl87

  • Posty: 4
  • Przepisy: 177
  • Artykuły: 2
Najlepiej jakąś sałatkę z warzyw, napewno nikomu nie zaszkodzi.

Odp: kolacje

Babciagramolka
Sabcia20 napisał(a):

Witam ; Chcę się zapytać, co mogę podawać jako jedzenie lekko strawne dla osoby po 90 rokiem życia


A czy ta osoba nie choryuje przypadkiem na coś ? Bo w tym wieku to bardzo możliwe . Podaj np. delikatne galaretki z kurczaka ( bez groszku i jajka ) , mus z chudej szynki , twarożek , roladki z piersi kurczaka z nadzieniem z gotowanych warzyw pokrojone w plasterki zamiast wędliny . A najlepiej zapytaj co ten ktoś jada i lubi bo może się okazać , że wcale kolacji nie jada a pije tylko mleko.

kolacje

Sabcia20
  • Sabcia20

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam ; Chcę się zapytać, co mogę podawać jako jedzenie lekko strawne dla osoby po 90 rokiem życia

Odpowiedz na/ edytuj kolacje