Kombiwar

Obserwuj wątek

Odp: Kombiwar

Podobno jak coś jest do wszystkiego,to zarazem do niczego.. Ale jeżeli faktycznie jesteś przekonany co do zalet Kombiwaru,to oczywiście warto zastanowić sie nad jego kupnem.

Odp: Odp: Kombiwar

jeśli szukasz urządzenia do gotowania, czy pieczenia, smażenia w jednym to poza kombiwarem masz do wyboru varadero urządzenie jedyne w swoim rodzaju jak dotąd, spełnia różne funkcje poprzez system ramek i akcesoriów stosowanych pomiędzy dwoma płytami grzewczymi odlewanymi w specjalnej technologii, dzięki której błyskawicznie się rozgrzewa i utrzymuje stała temperaturę nawet 280 st C, możesz gotować, grillować, smażyć w jednym urządzeniu. Nie należy do najtańszych ale warto wydać pieniądze na wysoką jakość i użyteczność sprzętu

Odp: Kombiwar

ptys
  • ptys

  • Posty: 17
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kombiwar to świetna sprawa, naprawdę. Szczególnie biorąc pod uwagę ,ze to takie zdrowe jedzenie. Szczególnie ryba przygotowana w tym urządzeniu jest przepyszna, bo jest taka soczysta. no i nie jest to drogi sprzęt, taki naprawdę dobry model można już kupić za około 300 złotych http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/agd/kategoria/?id=166&prod=88079

Odp: Kombiwar

Śliweczka
  • Śliweczka

  • Posty: 242
  • Przepisy: 133
  • Artykuły: 0
Eli!Chyba widziałyśmy tą samą reklamę.Po jej obejrzeniu zainteresowałam się tym produktem.Ale chciałam wiedzieć jak ten sprzęcik funkcjonuje na co dzień.Wiadomo,że w reklamie jest wszystko super.Może jakiś użytkownik tego urządzenia mi pomoże i wyda swoją opinię?Będę wdzięczna.

Odp: Kombiwar

eli_555
  • eli_555

  • Posty: 894
  • Przepisy: 1833
  • Artykuły: 12
Ja nie mam kombiwara,ale oglądałam reklamę w TVN.Jest to kombiwar halogenowy i ostatnio bardzo potaniał.Nosiłam się z zamiarem kupienia go,ale miałam wesele córki i masę wydatków i na razie nic z tego.Z reklamy wynika,że można w nim wszystko robić:piec chleb,ciasta,nięsa,grillować,gotować.

Kombiwar

Śliweczka
  • Śliweczka

  • Posty: 242
  • Przepisy: 133
  • Artykuły: 0
Na działce zepsuła mi się kuchenka elektryczna i w jej miejsce noszę się z zamiarem kupić kombiwar.Nie wiem,czy to jest praktyczne urządzenie.Dlatego będę wdzięczna,jeżeli będę mogła poznać Waszą opinię o tym urządzeniu

Odpowiedz na/ edytuj Kombiwar