Komornik zajął... przetwory :)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Komornik zajął... przetwory :)

Kathlyn
  • Kathlyn

  • Posty: 158
  • Przepisy: 17
  • Artykuły: 0
Mnie już nic nie zdziwi po wiadomości, że komornik zabrał właścicielowi psa (bo rasowy) Trauma dla zwierzęcia i dla właściciela.

Odp: Komornik zajął... przetwory :)

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Ta pani komornik ( celowo piszę prze małe p ) zabrał nie tylko przetwory le zabrała też bodajże kilka dni po incydencie ze słoikami zabawki dziecięce z podwórka.
http://www.hotmoney.pl/Nie-tylko-ogorki-Komornik-licytuje-dzieciece-zabawki-a32157
A jakiś czas temu chyba w interwencji było o Panu, który pojechał autem szwagra wyjasnić sprawę długu a komornik się go spytał czym przyjechał. Komornik zabrał samochód i co najgorsze samochód ten został wystawiony na licytacji. Nie pomogły tłumaczenia i pokazanie papierów, bo komornik stwierdził że ten Pan jest we władaniu tego auta to może mu go zająć. A on się go spytał czy jakby przenocował u szwagra to dom by mu zabrali bo był we władaniu tego domu ? To jest nasza Polska i cała masa komorników- oszustów i złodziei. Bo tylko tak można komorników prowadzących ustawione licytacje. W telewizji jest cała masa takich przykładów. Nóż się w kieszeni otwiera patrząc na to a komornicy myślą że im wszystko wolno.

Odp: Komornik zajął... przetwory :)

A to ci dopiero strata! Ja nie mam czasu robić swoich przetworów nad czym bardzo ubolewam ale znalazłam świetne rozwiązanie w postaci super smacznych dżemów, soków i przecierów z Przetwórni Gryszczeniówka .

Odp: Komornik zajął... przetwory :)

Mniam1
  • Mniam1

  • Posty: 41
  • Przepisy: 871
  • Artykuły: 1
Głupota! Dla pani Katarzyny takie przetwory mają dużą wartość, ale dla komornika to żadną! Przecież nie sprzeda przetworów, żeby były z tego pieniądze. Według mnie to czysta złośliwość komornika i Polska mentalność- JA NIE MAM, ALE TY TEŻ NIE BĘDZIESZ MIEĆ!

Odp: Komornik zajął... przetwory :)

nina
  • nina

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
To jest mozliwe tylko w Polsce Jest to bezprawie w imieniu prawa ! Jak mozna nawet taka zywnosc dac na licytacje ! SANEPID powinien cos z tym zrobic ! Ta zywnosc nie jest testowana ! Czy te grzyby sa dobre ? WSZYSTKO to dac do zjedzenia p.komornik !

Odp: Komornik zajął... przetwory :)

rozmarzona.marzena
Ja bym wałczyła o swoje przetwory do ostatniej kropli soku malinowego! Zastrzelili by mnie?

Odp: Komornik zajął... przetwory :)

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Nie słyszałam i przecieram oczy ze zdumienia
Polska Polska tu wszystko jest możliwe

Odp: Komornik zajął... przetwory :)

madzik323
  • madzik323

  • Posty: 17
  • Przepisy: 576
  • Artykuły: 1
Śmiać się czy płakać? można tylko stwierdzić : a to Polska właśnie absurd goni absurd

Odp: Komornik zajął... przetwory :)

zozolek
  • zozolek

  • Posty: 103
  • Przepisy: 35
  • Artykuły: 244
To jakiś absurd! nie mogę pojąć jak można zarekwirować pożywienie, które jest podstawą do funkcjonowania. A może Pani zrobiła to z zazdrości, bo sama nie potrafi zrobić przetworów?

Komornik zajął... przetwory :)

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Słyszeliście o tej sprawie? Ciekawy pomysł na podreperowanie budżetu państwa, trzeba uważać na swoje piwniczki

"Z wyliczeń pani Katarzyny wynika, że komornik zarekwirowała 58 słoików syropu malinowego, 22 z przecierem pomidorowym, 27 z ogórkami kiszonymi, 6 z miodem i 13 z grzybami marynowanymi."

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14731942,Komornik_przy_asyscie_policji_zabrala_ogorki_kiszone.html#MT

Odpowiedz na/ edytuj Komornik zajął... przetwory :)