Kompot z czereśni

Obserwuj wątek

Odp: Kompot z czereśni

biedroneczki
robaczek napisał(a):

Wypilibyście kompot z czereśni wiedząc, że z owoców po zalaniu wrzącym syropem wyszły robaczki? Próbowano mnie czymś takim poczęstować u znajomej. Grzecznie podziękowałam co jej się nie spodobało i obraziła się, że nie chcę spróbować jej genialnego domowego kompotu :/


Masakra. Jak można coś takiego komuś podać. A o żalu, że ktoś tego kompotu owocowo białkowego nie wypił nie wspomnę.

Odp: Kompot z czereśni

mocsłodkości
robaczek napisał(a):

Wypilibyście kompot z czereśni wiedząc, że z owoców po zalaniu wrzącym syropem wyszły robaczki? Próbowano mnie czymś takim poczęstować u znajomej. Grzecznie podziękowałam co jej się nie spodobało i obraziła się, że nie chcę spróbować jej genialnego domowego kompotu :/


Okropność. W życiu i za żadne skarby świata. Nie ma takie opcji, żebym taki kompot wypiła. Niech się obraża i sama pije. Na zdrowie

Kompot z czereśni

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wypilibyście kompot z czereśni wiedząc, że z owoców po zalaniu wrzącym syropem wyszły robaczki? Próbowano mnie czymś takim poczęstować u znajomej. Grzecznie podziękowałam co jej się nie spodobało i obraziła się, że nie chcę spróbować jej genialnego domowego kompotu :/

Odpowiedz na/ edytuj Kompot z czereśni