Komunijny fryz

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Komunijny fryz

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja miałam zrobione 4 francuzy i puszczone włosy wolno. Nie wiem jak to fachowo wytłumaczyć Czesała mnie fryzjerka, bo mama nie potrafiła okiełznać moich włosów Jednak cena nie była z kosmosu

Odp: Odp: Komunijny fryz

ciasteczka
Dokładnie. Nie ma to jak ceny z kosmosu. Taniej uczesać się na wesele niż na komunię. Gdyby dziecko miało włosy nie wiadomo jak długie dajmy na to do kostek, to rozumie można chcieć kasy więcej, bo i pracy jest sporo, ale moje dziecko ma włosy trochę za ramiona i taka cena jest zdecydowanie za wysoka. A fryzura nie była wyszukana i nie wymagała pół dnia pracy.

Odp: Odp: Komunijny fryz

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Skąd ja to znam. Miałam podobną sytuację. Jak zapytałam jedną z osób w rodzinie, która jest fryzjerką ile weźmie za uczesanie mojej córki. Wystrzeliła z taką kwotą, że aż usiadłam. Tego samego dnia znalazłam inną fryzjerkę, która uczesze moje dziecko na komunię, ale i przyjedzie wcześniej, żeby przetestować tą fryzurę lub zaproponować inną gdyby włosy nie chciały "współpracować" Fryzjerki wiedzą o co chodzi

Odp: Komunijny fryz

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

Chciałam dzisiaj zarezerwować czesanie dziecka na komunię. Zadzwoniłam przed południem do jednego z salonów fryzjerskich. Jak mi fryzjerka wypaliła z ceną, aż się nogi pode mną ugięły. Kobieta chce uczesać moją córkę za bagatela 270 zł. Ja na ślub szwagierki fryzurę z bajerami, którą robiła mi dziewczyna przez godzinę dałam 80 zł, a ta za uczesanie dziecka chce 270 zł przy czym zastrzegła, że cena może nieznacznie wzrosnąć, bo z tym to różnie bywa. Czy u Was też tak koszą za czesanie dziecka na komunię?


O matko. Strasznie drogo. Może poszukaj w innych zakładach fryzjerskich. Myślę, że ktoś delikatnie mówiąc przesadził.

Komunijny fryz

ciasteczka
Chciałam dzisiaj zarezerwować czesanie dziecka na komunię. Zadzwoniłam przed południem do jednego z salonów fryzjerskich. Jak mi fryzjerka wypaliła z ceną, aż się nogi pode mną ugięły. Kobieta chce uczesać moją córkę za bagatela 270 zł. Ja na ślub szwagierki fryzurę z bajerami, którą robiła mi dziewczyna przez godzinę dałam 80 zł, a ta za uczesanie dziecka chce 270 zł przy czym zastrzegła, że cena może nieznacznie wzrosnąć, bo z tym to różnie bywa. Czy u Was też tak koszą za czesanie dziecka na komunię?

Odpowiedz na/ edytuj Komunijny fryz