Konkurs fotograficzny Jane Austin

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Konkurs fotograficzny Jane Austin

Babciagramolka
luna19 napisał(a):

Ja tez wystartowalam ale pochwale sie jak sie uda


Przestań- napisz chociaż co gotowałaś Nie bądź taka - powiedz

Odp: Konkurs fotograficzny Jane Austin

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Ja tez wystartowalam ale pochwale sie jak sie uda

Odp: Konkurs fotograficzny Jane Austin

Babciagramolka
Jeśli zaliczam się do grona ,, łowczyń " to melduję , że ja i owszem wystartowałam .Zrobiłam Pudding ziołowy ( w wersji angielsko-mojej - tzn. z użyciem łoju baraniego ale za to z płatkami błyskawicznymi i innym zestawem ziół ) .Przepisu jeszcze nie wstawiłam bo nie wiem czy przed rostrzygnięciem konkursu mogę . Ale możecie sobie obejrzeć pudding koło schabu na zdjęciu do przepisu ,, Schab duszony w czubricy ) . Zdjęcie konkursowe na pudding jest inne
Trzymajcie kciuki.
obrazek


zmieniono 2 razy (ostatnio 23 paź 2010 21:34 przez Babciagramolka)

Odp: Odp: Konkurs fotograficzny Jane Austin

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
ja nie startuję bo nie mam koncepcji na takie dania - troszkę dla mnie przekombinowane albo to może wina języka jakim są pisane...po prostu brak weny
A poza tym żeby startować ze zdjęciami do kalendarza to trzeba mieć pewnej jakość sprzęt fotografujący bo zdjęcie, które na portalu wygląda dobrze po powiększeniu w kalendarzu już takie nie będzie - i nie mówcie, że tak nie jest bo już miałam do czynienia z tym problemem. Aparat mam stareńki i słabiutki, i wyżej nie podskoczę...
A nagrody? Cóż, czasami ważniejszy jest sam start - dla satysfakcji, dla samego dreszczyku emocji czy się uda zająć dobre miejsce...ale pewnie wiecie lepiej...

Odp: Konkurs fotograficzny Jane Austin


Dla łowców nagród to nagroda jest za mało brzęcząca.

No jeszcze kilku zdjęć brakuje do naszego kalendarza. Trzeba przeczytać przepis, kupić odpowiednie składniki - a ja sie boję i nie mam aparatu. Nie bójcie się,tylko wysyłajcie zdjęcia po prostu najlepszej rozdzielczości jaka jest dostępna w waszych aparatach. Buziaki

Odp: Konkurs fotograficzny Jane Austin

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Czyżby nie było chętnych ?...a co na to nasze kochane "Łowczynie nagród"?
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Konkurs fotograficzny Jane Austin

Kochani, jest jeszcze tydzień do zamknięcia konkursu fotograficznego Jane Austin. Namawiam was do wzięcia w nim udziału, bo chcemy, żeby nasz pierwszy kalendarz z logo gotujmy, który będzie wydrukowany przez super profesjonalne Wydawnictwo Literackie był naprawdę wspaniały. Nie bójcie się rozdzielczości, jak macie pytania czy obawy to piszcie tutaj na tym wątku ja się dowiem wszystkiego, dopytam grafika z wydawnictwa albo fotoedytorów z gazety i wam pomogę. I nie chcę słyszeć, że wam się nie chciało! To będzie naprawdę wspaniała pamiątka dla nas wszystkich, potem będziecie żałować, że was zabrakło. Pokażcie na co was stać!

Przypominam, że zasady są na stronie głównej - a przepisy w Przepisy, książki kucharskie, kuchnia Jane Austin.

Potrawy mogą być lekko zmodyfikowane pod wasz gust i możliwości - jak ktoś nie lubi słoniny nie musi jej używać.

Sama bym chętnie wzięła udział, ale mi nie wypada

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs fotograficzny Jane Austin