Konkurs Hortex na danie fit

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs Hortex na danie fit

Domisia
  • Domisia

  • Posty: 4
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
No sory, ale wchodzę kilka razy dziennie tutaj i nie zauważyłam tej informacji, nie mam chyba obowiązku szperania w każdym zakątku tej strony, by ewentualnie znaleźć ważną dla mnie informację? informacja powinna znaleźć się na skrzynkach osób, które wzięły udział w konkursie z automatu. Babol jakich mało ze strony redakcji. Jestem zawiedziona

Odp: Odp: Konkurs Hortex na danie fit

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Beatris napisał(a):

Bez sensu jest wysyłanie takiej wiadomości do wszystkich użytkowników, bo tylko niewielka Ich część brała udział w konkursie. Skoro zamieścili informację o zmianie na stronie głównej, to każdy zainteresowany mógł ją przeczytać...

Zgadzam się w 100 %. Wiele osób biorąc udział w konkursach dodaje zgłoszenie a potem wchodzi na stronę tylko aby zobaczyć wyniki. Pomiędzy zgłoszeniem a wynikami ani razu nie odwiedza strony. Taka jest niestety szara rzeczywistość. Kto czyta regulaminy przeczyta i zmiany w nim a kto ich nie czyta zmian też nie zauważy.

Odp: Konkurs Hortex na danie fit

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
Bez sensu jest wysyłanie takiej wiadomości do wszystkich użytkowników, bo tylko niewielka Ich część brała udział w konkursie. Skoro zamieścili informację o zmianie na stronie głównej, to każdy zainteresowany mógł ją przeczytać...

Odp: Konkurs Hortex na danie fit

Domisia
  • Domisia

  • Posty: 4
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
jakoś nie do wszystkich trafiła ta informacja...uważam, że każdy powinien dostać wiadomość na skrzynkę, to chyba nie jest tak trudne do wykonania?

Odp: Konkurs Hortex na danie fit

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
Regulamin został zmieniony pod wpływem sugestii użytkowników. A informacja o jego zmianie dwa razy pojawiła się na stronie głównej gotujmy.pl. Wystarczyło ją przeczytać. Tutaj jest link do jednej z tych informacji: https://gotujmy.pl/konkurs-hortex-zmiany-w-regulaminie,artykuly-regulaminy-konkursow-artykul,16303.html

Odp: Konkurs Hortex na danie fit

ciemna czekoladka
Dla mnie też jest to niezrozumiałe, jak podczas trwania konkursu można zmieniać regulamin.

Odp: Konkurs Hortex na danie fit

Iguś
  • Iguś

  • Posty: 2
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
jak można zmieniać regulamin w trakcie, nie informując nikogo o tym?! Czyli co, biorąc udział w każdym konkursie, trzeba codziennie śledzić jego regulamin, czy ktoś przypadkiem nie zechciał zmienić jego treści? to jest chore! Nie można było, przy zmianie regulaminu informować o tym na bieżąco wszystkich uczestników, np drogą mailową? śmiech na sali

Odp: Odp: Konkurs Hortex na danie fit

Ewa
  • Ewa

  • Posty: 22
  • Przepisy: 183
  • Artykuły: 2
Regulamin został zmieniony w trakcie trwania pierwszej rundy konkursu- na zupy oraz tuż przed rozpoczęciem drugiej rundy - na dania główne.

Decyzją Komisji Konkursowej, zmianie ulega paragraf 3.8 Konkursu o brzmieniu:
3.8. Jedna osoba może wziąć udział w każdej rundzie Konkursu jeden raz, jednakże niezależnie od liczby rund, w których bierze udział, może wygrać tylko jedną nagrodę.
Na paragraf o brzmieniu:
3.8. Jedna osoba może wziąć udział w każdej rundzie Konkursu wiele razy, jednakże niezależnie od liczby rund, w których bierze udział, może wygrać w każdej z nich tylko jedną nagrodę. Każdy przepis powinien zawierać minimum jedno zdjęcie, na którym powinien znajdować się (tzn. jest preferowany, ale nie wymagany) mrożony produkt Hortex.

Odp: Konkurs Hortex na danie fit

Iguś
  • Iguś

  • Posty: 2
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
albo źle zrozumiałem, albo wygrać może tylko pierwszy przepis dodany przez każdego uczestnika konkursu, mylę się? wygrała nagrodę główną osoba, która dodała kilka przepisów. a przepis wygrany był którąś z kolei dodaną potrawą...i takich osób jest więcej...albo źle doczytałem albo zmieniono regulamin? równie dobrze mogłem dodać po 20 przepisów i szanse miałbym większe...proszę o wyjaśnienie, bo czegoś tu chyba nie zrozumiałem

Odp: Konkurs Hortex na danie fit

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
W kwestii przepisu "Sałatka z fasolką szparagową" pragniemy Was uspokoić - autorka zgłaszała nam, że z powodów technicznych nie może wstawić przepisu, kiedy jeszcze okno dodawania było otwarte Przepis spełnia wszystkie wymogi regulaminu.

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs Hortex na danie fit