Konkurs na zupę z Hortex :)

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
niech wygrają uczciwi ,ci którzy spełnili wszystkie warunki,a nie oparte na oszustwach...Mam nadzieję że tak się stanie.

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Moi mili, wszystkie wasze zgłoszenia przesyłamy na bieżąco do sponsora nagród, trwają burzliwe pertraktacje i obrady, ale wszystko jest na dobrej drodze (tak myślę). Jutro najprawdopodobniej finał sprawy - trzymajcie kciuki

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Ten konkurs to jedna wielka kombinacja... no ale cóż...

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

nelihn
  • nelihn

  • Posty: 2
  • Przepisy: 13
  • Artykuły: 0
Witam! bardzo się wkurzyłam odnośnie wyników konkursu, na razie w jednej sprawie. Otóż jeden z przepisów, tj Piekielna zupa z mięsem i warzywami po chińsku, podana przez: jureczeks, ostatnio otrzymała nagrodę wyróźnienie w innym konkursie organizowanym przez Bonduelle, to samo zdjęcie, logo bonduelle w tle a nazwa zupy Piekielnie ostra zupa z mięsem i warzywami po chińsku, autor Jerzy Saczyński. Te same składniki i treść. Do konkursu z hortex podstawione tylko inne logo. Zresztą zdjęcie wygląda bardzo sztucznie. Zapraszam na stronę: www.warzywneinspiracje.pl/przepisnanagrody patrz zwyciężcy konkursu "Przepis na nagrody" wygrana w VI edycji
Tyle wysiłku włożyłam w konkursie na zupę hortex, a inni tylko kombinują.

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Jesteśmy w trakcie wyjaśniania tych kwestii, prosimy o cierpliwość.

Jeszcze tylko dla uściślenia - wcześniej pisałem, że to organizator typował wyniki. Miałem na myśli sponsora nagród oczywiście, a według regulaminu - "przyrzekającego nagrody".

Co nie zmienia ogólnego wydźwięku mojego postu oczywiście

Odp: Odp: Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

wjosna
  • wjosna

  • Posty: 6
  • Przepisy: 78
  • Artykuły: 0
Zgadzam się z tobą Ewa, że akurat ten przypadek jest niefajny. Ale niekoniecznie niezgodny z regulaminem. Pytanie w którym momencie uczstniczka kłamała.
Czy nie użyła produktu hortex więc kłamała w konkursie. Ale mogła rzeczywiście użyć produktu i kłamać na blogu- a to już kwestia bycia nie fair w stosunku do jej czytelników.

Odp: Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
wjosna napisał(a):

Dziewczyny chyba trochę przesadzacie

Ciężko mi się odnieść do argumentu, że wygarało zdjęcie, które wcześniej nie było wgrane bo tak bardzo nie śledziłam konkursu ale co do tego, że wygrały zdjęcia na których nie ma opakowania Hortex - to nie było warunkiem wzięcia udziału w konkursie przecież- opakowanie miało się pojawić na dowolnym zdjęciu - też tym z przygotowania potrawy- a tych zdjęć nie widać, więc nie wiecie czy opakowania tam nie ma
A co do tego że nie wygrał nikt ze starej gwardii - staż przecież też nie był warunkiem wzięcia udziału w konkursie. Min. wygrały osoby które dopiero co założyły konto- ale to nie jest niezgodne z regulaminem. Sama trafiłam tu kiedyś przez konkurs... i zostałam
Ja też żałuję, że nie wygrałam bo fajna nagroda no ale trudno - są przecież kolejne etapy.
Pozdrawiam Was

Dobra, dobra ale nie zaprzeczysz, że w konkursowym wpisie jest dopisany produkt Hortex a na blogu tego użytkownika w ogóle go nie ma ani na zdjęciu ani w składnikach ani opisie przygotowania ? Przypadek ? Moim zdaniem jawne oszustwo. I nie chodzi już o fakt, że nowi wygrali ale o to, że ktoś nieuczciwy. I czegoś takiego nie można tak zostawić. Pomimo, że Gotujmy nie jest winne tej sytuacji to mogą tak odczuwać bo konkurs rozgrywany jest na ich stronie.
A co do zostania to bardzo dobrze, ze się tu zadomowiłaś a zobacz ile osób zaraz po konkursie zwinęło żagle i wypłynęło stąd albo na zawsze albo do kolejnego ciekawego konkursu.

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

wjosna
  • wjosna

  • Posty: 6
  • Przepisy: 78
  • Artykuły: 0
Dziewczyny chyba trochę przesadzacie

Ciężko mi się odnieść do argumentu, że wygarało zdjęcie, które wcześniej nie było wgrane bo tak bardzo nie śledziłam konkursu ale co do tego, że wygrały zdjęcia na których nie ma opakowania Hortex - to nie było warunkiem wzięcia udziału w konkursie przecież- opakowanie miało się pojawić na dowolnym zdjęciu - też tym z przygotowania potrawy- a tych zdjęć nie widać, więc nie wiecie czy opakowania tam nie ma
A co do tego że nie wygrał nikt ze starej gwardii - staż przecież też nie był warunkiem wzięcia udziału w konkursie. Min. wygrały osoby które dopiero co założyły konto- ale to nie jest niezgodne z regulaminem. Sama trafiłam tu kiedyś przez konkurs... i zostałam
Ja też żałuję, że nie wygrałam bo fajna nagroda no ale trudno - są przecież kolejne etapy.
Pozdrawiam Was

Odp: Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

inkaa
  • inkaa

  • Posty: 3
  • Przepisy: 6
  • Artykuły: 0
Proszę

https://gotujmy.pl/hortex-konkurs-zupy.html

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

wjosna
  • wjosna

  • Posty: 6
  • Przepisy: 78
  • Artykuły: 0
gdzie można zobaczyć wyniki? podajcie proszę linka

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs na zupę z Hortex :)