Konkurs na zupę z Hortex :)

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

alaaa
  • alaaa

  • Posty: 49
  • Przepisy: 654
  • Artykuły: 4
To ja też coś dodam do wyników. Nie każdy jest obeznany w blogach i użytkownikach dlatego ułatwiam szukanie. Teraz może być na mnie nagonka ale co mi tam, spłynie po mnie jak po kaczce.

Porównajcie sobie.
http://sezonnasmak.blog.pl/2014/02/01/pieczarkowe-cappuccino/

https://gotujmy.pl/hortex-przepisy.html?p=24

A teraz czekam jeszcze na słowo od organizatora, dlaczego nagradza przepisy niezgodne z regulaminem.

Odp: Odp: Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
misia14 napisał(a):

Bernadetta napisał(a):

A ja gratuluję wszystkim, których zgłoszenia spełniają warunki regulaminu i mam pytanie dlaczego wśród nagrodzonych znalazły się osoby, które zamieściły zdjęcia bez produktu Hortex ? Skoro organizator tworzy regulamin, to chyba powinien się go trzymać ?

nie zamierzam bronić organizatora ale sama na zdjęciu głównym nie dodałam opakowania produktu "Hortex", jednak taki produkt znalazł się na zdjęciu dodatkowym...więc może podobnie jest i w przypadku nagrodzonych przepisów...

Misiu jeżeli dodałaś to nie mam zastrzeżeń ale w przepisie o którym piszę nawet nie ma mowy o produkcie Hortex. Znalazłam przepis tej osoby na blogu i ta osoba dobrze wie o kim piszę. Jeśli będzie miała na tyle odwagi to sama napisze, że oszukała.

Odp: Odp: Odp: Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
zewa napisał(a):

Bernadetta napisał(a):

zewa napisał(a):

A ja dopatrzyłam się teraz złamania regulaminu, napisałam do Kołczu i mam nadzieję na szybką odpowiedź. Sądzę Baeatris, że się załapiesz, powodzenia

Ewciu, ja już na pierwszy rzut oka widzę dwa zgłoszenia, które nie spełniają warunków regulaminu, więc mam nadzieję, że oprócz Beatris na nagrodę załapie się jeszcze ktoś, kto się postarał i spełnił wszystkie wymogi.

Ale jeśli w składnikach jest mieszanka Hortex na potrzeby konkursu a na blogu już jej nie ma to jawne oszustwo i tyle. Może powinnam zaczekać na reakcję Kołczu ale tak nie można oszukiwać i już. Dlaczego ktoś taki ma zgarnąć nagrodę, skoro jest cała masa innych super przepisów i to uczciwie dodanych ?

i tu się zgadzam...to jawne oszustwo...

Odp: Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
Bernadetta napisał(a):

A ja gratuluję wszystkim, których zgłoszenia spełniają warunki regulaminu i mam pytanie dlaczego wśród nagrodzonych znalazły się osoby, które zamieściły zdjęcia bez produktu Hortex ? Skoro organizator tworzy regulamin, to chyba powinien się go trzymać ?

nie zamierzam bronić organizatora ale sama na zdjęciu głównym nie dodałam opakowania produktu "Hortex", jednak taki produkt znalazł się na zdjęciu dodatkowym...więc może podobnie jest i w przypadku nagrodzonych przepisów...

Odp: Odp: Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Bernadetta napisał(a):

zewa napisał(a):

A ja dopatrzyłam się teraz złamania regulaminu, napisałam do Kołczu i mam nadzieję na szybką odpowiedź. Sądzę Baeatris, że się załapiesz, powodzenia

Ewciu, ja już na pierwszy rzut oka widzę dwa zgłoszenia, które nie spełniają warunków regulaminu, więc mam nadzieję, że oprócz Beatris na nagrodę załapie się jeszcze ktoś, kto się postarał i spełnił wszystkie wymogi.

Ale jeśli w składnikach jest mieszanka Hortex na potrzeby konkursu a na blogu już jej nie ma to jawne oszustwo i tyle. Może powinnam zaczekać na reakcję Kołczu ale tak nie można oszukiwać i już. Dlaczego ktoś taki ma zgarnąć nagrodę, skoro jest cała masa innych super przepisów i to uczciwie dodanych ?
I dlatego powinny być wybierane tylko te przepisy na których jest widoczne opakowanie produktu jakiego się użyło i to powinno być wymogiem koniecznym.

Odp: Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

Bernadetta
  • Bernadetta

  • Posty: 151
  • Przepisy: 947
  • Artykuły: 4
zewa napisał(a):

A ja dopatrzyłam się teraz złamania regulaminu, napisałam do Kołczu i mam nadzieję na szybką odpowiedź. Sądzę Baeatris, że się załapiesz, powodzenia

Ewciu, ja już na pierwszy rzut oka widzę dwa zgłoszenia, które nie spełniają warunków regulaminu, więc mam nadzieję, że oprócz Beatris na nagrodę załapie się jeszcze ktoś, kto się postarał i spełnił wszystkie wymogi.

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
A ja dopatrzyłam się teraz złamania regulaminu, napisałam do Kołczu i mam nadzieję na szybką odpowiedź. Sądzę Baeatris, że się załapiesz, powodzenia

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
No i właśnie mój przepis zniknął, czyli nie udało mi się Gratuluję tym, którym się jednak udało...

Odp: Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
Gratuluję nagrodzonym a szczególnie "starej kadrze" życzę dalszych sukcesów

Dlaczego jest 11 nagrodzonych i dlaczego wszyscy mamy się domyślać co wygrali...nagrodę główną czy nagrodę pocieszenia?

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
Gdzieś czytałam (możliwe, że w regulaminie), że przepisy zostaną dodane do naszych książek i dostaniemy za nie punkty

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs na zupę z Hortex :)