Konkurs na zupę z Hortex :)

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

Reniz
  • Reniz

  • Posty: 5
  • Przepisy: 3217
  • Artykuły: 0
Mojej zupy również nie widzę... Z aplikacji zniknęło około 20 przepisów w tym również i mój

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
tak wiemy..tylko ze zupy które były dane poznikały została część..a gdzie reszta?

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Etap "zupowy" już się zakończył, wyniki na dniach. Teraz trwa etap "dania główne", wiemy, że słabo to było podkreślone, ale mam nadzieję, że wszyscy się już połapią

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
u mnie jest to samo...zdaje mi się że połowa dodanych przepisów gdzieś zniknęła..;(

Odp: Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

Bernadetta
  • Bernadetta

  • Posty: 151
  • Przepisy: 947
  • Artykuły: 4
kołczu napisał(a):

Uwaga uwaga Zachęcam Was do zerknięcia do regulaminu konkursu - nastąpiła zmiana w punkcie 3.8, który brzmi teraz:

"3.8. Jedna osoba niezależnie od liczby rund, w których bierze udział, może wygrać tylko jedną nagrodę. Natomiast może dodać dowolną ilość przepisów do konkursu. Każdy przepis powinien zawierać minimum jedno zdjęcie."

Powodzenia!


A czy z aplikacją konkursową wszystko jest ok ? W związku ze zmianą regulaminu dodałam przepisy na 2 zupy, ale jeden został usunięty i nie wiem dlaczego...

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

wjosna
  • wjosna

  • Posty: 6
  • Przepisy: 78
  • Artykuły: 0
Po raz drugi mam problem z zamieszczeniem zdjęć. czy ktoś jeszcze tak ma?

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
Doczytałam, podoba mi się ta zmiana.

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Uwaga uwaga Zachęcam Was do zerknięcia do regulaminu konkursu - nastąpiła zmiana w punkcie 3.8, który brzmi teraz:

"3.8. Jedna osoba niezależnie od liczby rund, w których bierze udział, może wygrać tylko jedną nagrodę. Natomiast może dodać dowolną ilość przepisów do konkursu. Każdy przepis powinien zawierać minimum jedno zdjęcie."

Powodzenia!

Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
Czyli dobrze zrozumiałam Dziękuję za potwierdzenie

Odp: Odp: Konkurs na zupę z Hortex :)

zozolek
  • zozolek

  • Posty: 103
  • Przepisy: 35
  • Artykuły: 244
Z regulaminu wynika, że w każdej rundzie można zamieścić jeden przepis. Konkurs podzielony jest na trzy rundy: 1: Zupy; 2: Dania główne; 3: Lekkie przekąski w stylu fit.

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs na zupę z Hortex :)