Konkurs Odkrywcy Zdrowych Przekąsek

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Konkurs Odkrywcy Zdrowych Przekąsek

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
jaNina napisał(a):

Luśka napisał(a):

W sobotę robię mężowi urodziny, dzięki za duuuużo fajnych pomysłów i inspiracji Nie sądziłam, że na tyle fajnych sposobów można chrupać wafle

Zrób ciasteczka waflowe - też są pyszne!
Ja zrobiłam serniczek, a Hania szarlotkę. Robi się je ekspresowo.
Możesz się nimi zainspirować.
A dla męża życzenia wszystkiego najlepszego!
STO LAT!

Czy dodałaś przepis? Bardzo mnie ten serniczek zainteresował!

Odp: Odp: Konkurs Odkrywcy Zdrowych Przekąsek

rapunzel
  • rapunzel

  • Posty: 5
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
emerycia napisał(a):

Otrzymałam wafle i cała moja rodzina dosłownie do nich dopadła. Są bardzo smaczne. Piotrusiowi - 10 latkowi robię z tych wafli kanapki do szkoły, które chętnie zjada. Smaruję masłem, nakładam wędlinę lub ser, przekładam sałatą i pyszna kanapka gotowa. Natomiast rano smaruję masłem, na to dżemem i pyszna przekąska do porannego kakao.
Dziękuję Wam za to, bo pewnie nie zainteresowałabym się tymi waflami w sklepie.Teraz zaraziłam nimi swoich znajomych. Na wieczór brydżowy zrobiłam kolorowe kanapki właśnie na waflach Good Food. Wszyscy byli zachwyceni, chrupali aż miło.

Bardzo fajny pomysł z robieniem kanapek do szkoły, u mnie czasem rano nie ma pieczywa i trzeba biec coś kupić rannym świtem, a takie wafle zawsze mogą być w domu i moja córka je lubi, dziękuję za inspirację.

Odp: Odp: Konkurs Odkrywcy Zdrowych Przekąsek

jaNina
  • jaNina

  • Posty: 98
  • Przepisy: 1175
  • Artykuły: 39
Luśka napisał(a):

W sobotę robię mężowi urodziny, dzięki za duuuużo fajnych pomysłów i inspiracji Nie sądziłam, że na tyle fajnych sposobów można chrupać wafle

Zrób ciasteczka waflowe - też są pyszne!
Ja zrobiłam serniczek, a Hania szarlotkę. Robi się je ekspresowo.
Możesz się nimi zainspirować.
A dla męża życzenia wszystkiego najlepszego!
STO LAT!

Odp: Konkurs Odkrywcy Zdrowych Przekąsek

Luśka
  • Luśka

  • Posty: 22
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W sobotę robię mężowi urodziny, dzięki za duuuużo fajnych pomysłów i inspiracji Nie sądziłam, że na tyle fajnych sposobów można chrupać wafle

Odp: Odp: Konkurs Odkrywcy Zdrowych Przekąsek

jaNina
  • jaNina

  • Posty: 98
  • Przepisy: 1175
  • Artykuły: 39
Wafle z niczym też są pyszne!

Odp: Konkurs Odkrywcy Zdrowych Przekąsek

Kochani do boju, możecie zdobyć naprawdę fajne nagrody biorąc udział w konkursie
Odkrywcy Zdrowych Przekąsek. Pamiętajcie, przepisy mają być zdrowe i nie za ciężkie! Jurorzy też to biorą pod uwagę. Czekam na wasze pomysły, wierzę, że macie ich mnóstwo

Odp: Konkurs Odkrywcy Zdrowych Przekąsek

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
A ja dzisiaj zjadlam wafle o smaku octu i soli - Naprawde pyszne, choc troche szczypie mnie teraz jezyk

Odp: Konkurs Odkrywcy Zdrowych Przekąsek

emerycia
  • emerycia

  • Posty: 6
  • Przepisy: 6
  • Artykuły: 0
Otrzymałam wafle i cała moja rodzina dosłownie do nich dopadła. Są bardzo smaczne. Piotrusiowi - 10 latkowi robię z tych wafli kanapki do szkoły, które chętnie zjada. Smaruję masłem, nakładam wędlinę lub ser, przekładam sałatą i pyszna kanapka gotowa. Natomiast rano smaruję masłem, na to dżemem i pyszna przekąska do porannego kakao.
Dziękuję Wam za to, bo pewnie nie zainteresowałabym się tymi waflami w sklepie.Teraz zaraziłam nimi swoich znajomych. Na wieczór brydżowy zrobiłam kolorowe kanapki właśnie na waflach Good Food. Wszyscy byli zachwyceni, chrupali aż miło.

Odp: Konkurs Odkrywcy Zdrowych Przekąsek

rapunzel
  • rapunzel

  • Posty: 5
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
Witam, u mnie wafle zrobiły prawdziwą furorę, jadł je ze smakiem nawet mój dwuipółletni syn, któremu niełatwo znaleźć coś, co by jadł ze smakiem. Ja próbowałam wafli w różnych wersjach, ale chyba najbardziej mi smakowały z serkiem kanapkowym z ogórkiem i z koperkiem, a także z dżemem wiśniowym. Aha, pyszne były też z pomidorem, nawet takim bladym hiszpańskim
Nie polecam jedynie suchych wafli z kiełkami rzodkiewki, bo przynajmniej wg mnie jest to za ostre.
Obfotografowałam już różne wersje, muszę tylko zgrać zdjęcia na komputer

Odp: Konkurs Odkrywcy Zdrowych Przekąsek

Luśka
  • Luśka

  • Posty: 22
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Gratuluję pierwszemu zwycięzcy!

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs Odkrywcy Zdrowych Przekąsek