Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

jadwiga374
Gorące potrawy powinny być transportowane w odpowiedniej temperaturze, dostosowanej do dań. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się termosy cateringowe. Wykonane z odpowiednich tworzyw naczynia pomagają utrzymać ciepło nawet przez kilka godzin, dzięki czemu nie ma konieczności odgrzewania jedzenia na miejscu. Na rynku sprzętów gastronomicznych znajdziemy szeroki asortyment, termosy o różnych pojemnościach, zarówno na gorące napoje, jak i naczynia do zup, sosów czy mięs. Przy zakupie warto kierować się jakością – tę najwyższą zapewnią nam producent, np. z firmy Stalgast. Warto również wyposażyć się w specjalne pojemniki termoizolacyjne, przystosowane do przewozu odpowiedniej ilości potraw.które nabędziesz w hurtowni gastronomicznej : www.gastrohevi.pl

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

blogowaniee@gmail.co
Chętnie wezmę udział w konkursie
http://www.blogowaniee.pl/

http://www.blogowaniee.pl/

Odp: Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Konkurs Stoliczku nakryj się z... Unoldem! dobiegł końca. Dziękujemy za wzięcie udziału w naszej zabawie. Wybór laureatów był bardzo trudny. Oto lista szczęśliwców.

Mikser planetarny trafia w ręce użytkowników o nickach:

1. barka
2. Hrabina w kuchni

Jajowar trafia w ręce użytkowników o nickach:

1. dstary
2. jaga85
3. leska2wll@o2.pl
4. egroszek175
5. edit-ka

Gratulujemy wygranym. Wszystkich zapraszamy do zabawy w innych konkursach.

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

modliszka
  • modliszka

  • Posty: 1
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Chyba nie ma takiej kobiety na świecie której nie przydałby się w kuchni MIKSER PLANETARNY! Faceci marzą o motorach - takich super maszynach a my kobiety marzymy o kuchennej maszynie wyposażonej w końcówki mieszające, maszynie która robi wiele i dobrze Lubimy kiedy bak jest pojemny, misa 4 l - głęboka, dobrze wyprofilowana, z rączkami które bardzo ułatwiają pracę a to jest bardzo ważne. Dodatkowa osłona dzięki której jest czysto na blacie w trakcie przygotowywania ciasta. W takiej misie śmiało i bez problemu można na raz ubić z 10 białek, przygotować konkretną masę chlebową. Mikser taki musi być odpowiedniej wagi boy nie wędrował po blacie. Zmienne mieszadła w takim mikserze to podstawa! Każde z nich ma swoje zastosowanie.Trzepaczką ubijemy pianę, kremy, biszkopty, masy serowe, śmietanę... Hakiem zagnieciemy ciężkie ciasto drożdżowe oraz chlebowe. Taki mikser to skarb, zamiast zagniatać ręcznie ciasto to lepiej jest wyręczyć się takim właśnie mikserem, pieczenie od razu staje się przyjemnością To dzięki takiej maszynie drożdżowe ciasta są idealnie wyrobione, puszyste i delikatne. Ubijanie śmietany, piany z białek to czysta przyjemność i dosłownie chwila moment w takim mikserze. Stabilna praca takiego miksera odgrywa bardzo dużą rolę, zwłaszcza kiedy nie wędruje po blacie. Gdybym miała wybierać pomiędzy maluchem (stary mikser) a mercedesem (mikser planetarny) to wybrałabym właśnie mercedesa! Taki mikser planetarny to spełnione marzenia!

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Magdalenka_111
Bardzo długo zastanawiałam się, który ze sprzętów firmy Unold przydałby się w mojej kuchni.. Może ekspres, z pomocą którego robiłabym co rano pyszną, aromatyczną kawę? Może… gofrownicę? Gofry kojarzą mi się z wakacjami: ciepłu wiatr od morza, słońce i beztroska… Automat do wyrobu makaronu i sokowirówka to kolejne sprzęty, które przydały by się w mojej nowej kuchni, którą właśnie urządzam. Ale najbardziej przydałby mi się Mikser Planetarny 78511. Mikser ten ma wszystko, co powinno posiadać tego typu wielofunkcyjne urządzenie: duży hak do wyrabiania ciasta, końcówkę do miksowania, trzepaczkę oraz łopatkę. Za pomocą tego wielofunkcyjnego urządzenia mogłabym spełniać swoje wszystkie kulinarne fantazje: robić ucierane ciasta z owocami, lekkie musy, koktajle owocowe, gładkie pasty kanapkowe. Dużą zaletą tego miksera jest pojemna misa i płynna regulacja obrotów, a przygotowanie masy z wykorzystaniem miksera planetarnego będzie znacznie mniej pracochłonne niż przy użyciu miksera ręcznego. Ponadto mikser ma bardzo ładny wygląd i doskonale wkomponuje się w eleganckie, nowoczesne a jednocześnie przytulne wnętrze mojej nowej, wymarzonej kuchni, w której już niedługo będę się spełniać kulinarnie

Na załączonym zdjęciu - deser Pavlova mojego autorstwa, wspomnienie minionego lata
obrazek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

dorotaan82
Jestem typową matką Polką, która ceni życie rodzinne i staje na wysokości zadania, aby stworzyć szczęśliwą, zdrową rodzinę. Praca zawodowa i codzienne obowiązki ograniczają mnie w gotowaniu. Chciałbym dzięki urządzeniu mikser planetarny Unold wykorzystać swoje umiejętności i móc sporządzać pełnowartościowe posiłki, bez spędzania wielu godzin na przyrządzaniu potraw. Gotowanie, pieczenie, odkrywanie nowych smaków i potraw to moja pasja, a z mikserem planetarnym Unold byłby to odpoczynek i czysta przyjemność Codziennie rozmyślam nad tym , co nowego i pysznego mogę ugotować, czym zaskoczę rodzinę i przyjaciół. Marzę, by móc odkrywać na nowo smaki ulubionych dań, by przyrządzić te, które uciekły w niepamięć ze względu na czas potrzebny na ich wykonanie. Mam motywacje i siłę, aby móc dalej rozwijać swoje zdolności kulinarne i tworzyć nowe przepisy, jest dla mnie niesamowitą przyjemnością, jeżeli korzystają z nich też znajomi, przyjaciele, rodzina. Czy może być coś przyjemniejszego aniżeli sprawianie radości bliskim?

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

zapala221
  • zapala221

  • Posty: 1
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
Automat do chleba Extra byłby niezbędny w moim domu. To taki pomocnik który zaoszczędził by czasu i dął mozliwość na wykonywanie innych czynności. Razem z męzem jestesmy rodzina zastepcza dla 3 dzieci,oprocz tego mamy rowniez swoje dzecko wiec jakby nie patrzec troche pracy jest. Ja zajmuje sie domem,prowadze firme z mezem i gotuje. To moja pasja,ktorej poswiecam kazda wolna chwile,a pieczenia chleba zwlaszcza tego bezglutenowego to dla mnie prawdziwa frajda.. Niestety z braku czasu ostatnio ta tradycja powolo zamiera,chleb robion yjest wypierany przez ten kupny,a rodzinne korzenie uciekaja gdzies w przezlosc bo piec chleb nauczyla mnie moja babcia i tak z pokolenia na pokolenie doszlo do mnie.. I chociaz nie mam wiele czasu,a doba powinna trwac dwa razy wiecej to te kilka chlebow w ciagu miesiaca zrobie,nawet siedzac do poznych nocy ale uśmeich moich dzieci i męża jest za to bezcenny..

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Aneta76
  • Aneta76

  • Posty: 1
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Ze wszystkich sprzętów kuchennych Unold najbardziej przydałby mi się mikser planetarny. Uwielbiam piec i gotować i do moich wypieków i przygotowywania potraw potrzebuję solidnego, wielofunkcyjnego, najwyższej jakości robota kuchennego z dużą, pojemną miską i porządnymi akcesoriami do wyrabiania ciasta. Mając taki robot, przygotowywanie wypieków będzie jeszcze łatwiejsze i dużo bardziej przyjemniejsze.

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

agf
  • agf

  • Posty: 18
  • Przepisy: 26
  • Artykuły: 0
Sok, nektar, napój.
Przecier, zagęszczacz, rozrzedzone zagęszczone soki.
Emulgatory, kwasy, konserwanty.
Zawierają cukry. A już nie daj Boże syrop glukozowo-fruktozowy.

A tu w domu mały człowiek. Mały człowiek, o którego zdrowie chcę dbać poczynając od najmniejszej tyci tyci komórki. Którego zdrowe żywienie jest dla mnie priorytetem, wcale nie tak łatwym do zrealizowania. Jak tu kształtować zdrowe nawyki skoro ze sklepowych półek krzyczą do niego pełne koloru i bajkowych postaci Kubusie, pysie, Leony czy inne stwory?

No chyba żeby go zainteresować... Żeby wciągnąć go w twórcze przygotowywanie soków, żeby dać mu możliwość wyboru owoców, smaków, żeby aktywnie uczestniczył w jego produkcji. Czyż nie byłoby fajnie? A jak zdrowo!

To jest to czego w mojej kuchni niestety brakuje. Sokowirówka. (np. 78216 Unold) Powstałby litr zdrowego soku. Dodatkowo zebralibyśmy miąższ, który nie raz dałoby się pewnie spałaszować czy to jako dodatek do jogurtu czy na przykład przetworzyć na konfitury, które cieszyłyby nasze podniebienie zimą. Szybki montaż to krótki czas przygotowywania, a jaki efekt!


Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

agf
  • agf

  • Posty: 18
  • Przepisy: 26
  • Artykuły: 0
Sok, nektar, napój.
Przecier, zagęszczacz, rozrzedzone zagęszczone soki.
Emulgatory, kwasy, konserwanty.
Zawierają cukry. A już nie daj Boże syrop glukozowo-fruktozowy.

A tu w domu mały człowiek. Mały człowiek, o którego zdrowie chcę dbać poczynając od najmniejszej tyci tyci komórki. Którego zdrowe żywienie jest dla mnie priorytetem, wcale nie tak łatwym do zrealizowania. Jak tu kształtować zdrowe nawyki skoro ze sklepowych półek krzyczą do niego pełne koloru i bajkowych postaci Kubusie, pysie, Leony czy inne stwory?

No chyba żeby go zainteresować... Żeby wciągnąć go w twórcze przygotowywanie soków, żeby dać mu możliwość wyboru owoców, smaków, żeby aktywnie uczestniczył w jego produkcji. Czyż nie byłoby fajnie? A jak zdrowo!

To jest to czego w mojej kuchni niestety brakuje. Sokowirówka. (np. 78216 Unold) Powstałby litr zdrowego soku. Dodatkowo zebralibyśmy miąższ, który nie raz dałoby się pewnie spałaszować czy to jako dodatek do jogurtu czy na przykład przetworzyć na konfitury, które cieszyłyby nasze podniebienie zimą. Szybki montaż to krótki czas przygotowywania, a jaki efekt!


Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!