Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Obserwuj wątek

Wzięłabym wszystko!

Madzien
  • Madzien

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Gorącej pasji do gotowania nie da sie ukryć. Ale można ją ostudzić m.in. przez brak odpowiednich składników lub urządzeń. No bo jak zrobić pyszny, pachnący babcinym ogrodem chleb, bez odpowiedniego sprzętu? Albo kolorowy, zdrowy sok bez sokowirówki? No ciężko.. Ale na razie daję sobie rade, chociaż wiem, że mogłoby by lepiej!
A który ze sprzętów kuchennych Unold przydałby mi się najbardziej? Myślę, że mikser planetarny. Zdecydowanie. Pieczenie ciasta jest super, ten zapach, chrupiąca skórka.. ale pół dnia nad miską, z mikserem? O niee.. jedną ręką miksuje, drugą dosypuje mąki, coś sie usypie, czasami do miski wpadnie za dużo, za mało.. to już nie jest takie super. Bita śmietana, kremy? To samo! Tego nie lubie w kuchi. No i mycia, kiedy już jest po wszytkim )

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

magdamisiura
Najbardziej w kuchni przydałby mi się ten mikser planetarny. Jestem młodą osobą i wielką fanką wypieków. Uwielbiam eksperymentować w kuchni,posiadam liczną rodzinę dla której robię torty, ciasta, ciasteczka jak i również słone przekąski. Niestety posiadam już stary mikser i praca z nim jest bardzo uciążliwa. Moim marzeniem jest mieć taki dobry sprzęt kuchenny dzięki któremu będę mogła nareszcie w pełni cieszyć się komfortem pracy i rozwijać swoje zdolności kulinarne. Pozdrawiam

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

casablanca12
Najbardziej przydałby mi się ekspres do kawy Unold, bo dzięki niemu, jej smak przeniósłby mnie do egzotycznego kraju, a ja, za każdym razem, czułabym się jak w raju.

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

k.tyczynski
Zdecydowanie kupiłbym Blender Unold 8865. W mojej kuchni przygotowuję bardzo dużo różnego rodzaju sosów, past, mieszanek przypraw oraz kremów. To urządzenie niewątpliwie pomogłoby mi i znacznie umiliło gotowanie. Nie tylko ze względu na dużą szklaną misę, która ma pojemność aż 1,5 litra oraz idealnie wyprofilowane wnętrze, dzięki któremu składniki łączą się jeszcze dokładniej. Dla mnie ważne jest przede wszystkim to, aby produkt był prosty w obsłudze i łatwy w czyszczeniu. Dwie prędkości mieszania, tryb pulsacyjny oraz nierdzewna obudowa doskonale spełniają te dwa wymagania. Równie ważną zaletą Blendera Unold 8865 jest to, ze jego misę można myć w zmywarce, za to wielki plus. Pomijam już fakt, że urządzenie posiada tryb zabezpieczający przed uruchomieniem, gdy misa nie znajduje się na podstawie.
Na koniec dodam jeszcze, że Blender Unold 8865 nadaje się na każdą imprezę, na której przygotowujemy duże ilości koktajli oraz shakeów. Sześcioramienne ostrze ze stali nierdzewnej sprawi, że rozdrobnienie lodu do drinków będzie efektownym punktem każdego przyjęcia.

Pozdrawiam Kacper T.

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

arturionidas
Automat do chleba

Nie muszę rano wychodzić po świeże pieczywo. Nastawiam chleb na noc, a rano wyciągam. Mięciutki i jeszcze ciepły.

Wiem, co jem. Choć robię chleb z gotowych mieszanek, a nie mąki, zawsze na opakowaniu jest zamieszczony skład.

Jest całkiem przyzwoity wybór gotowych mieszanek, dodatkowo można urozmaicać chleby dodając, oliwę, masło, maślankę czy różne ziarna.

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

memos
  • memos

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Gdy rodzinka rano wstaje,
Szybko pędzi na śniadanie.
Każdy wtedy woła w kuchni,
Ach, po nocy brzuch mój pusty.
A śniadanie nasze ...bajka...
Co dzień chcemy zjadać jajka.
I na miękko i na twardo,
Czasem z chrzanem lub musztardą.
Brak nam jednak JAJOWARU,
Co wyręcza w gotowaniu.
Jeden sposób na me troski,
UNOLD stworzył sprzęt ten boski.
Z Niemiec firma ta pochodzi,
Za solidność chcę nagrodzić.
Bo jajowar wymyśliła,
Bym się w kuchni nie trudziła.
Siedem jaj na raz gotuje,
A gdy skończy - sygnalizuje.
Prosty jest w czyszczeniu przecież,
Umyć mogą nawet dzieci.
Oparzenie nam nie grozi,
Łatwo zamknąć i otworzyć.
Równomiernie on gotuje,
Jajko lepiej nam smakuje.
Zalet ma bez liku jeszcze,
Więc się z jego kupnem śpieszcie.
A ja wygrać pragnę bardzo,
Aby jajka jeść na twardo.

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

BERSZER
  • BERSZER

  • Posty: 3
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Gotowanie to moja pasja, która pochłonęła mnie od niedawna. Mam pokaźną kolekcję książek kucharskich, chętnie przeglądam blogi i strony poświęcone sztuce kulinarnej. Jednakże jako początkujący kucharz mam czasami problemy z ogarnięciem pobojowiska, w które zmienia się moja kuchnia po rozpoczęciu procesu preparowania posiłków. Zdarza mi się robić kilka rzeczy jednocześnie, w efekcie czego jakiś składnik się przypali albo przegotuje. Największy problem mam z ... jajkami. Prawie zawsze gotują się "na twardo". Bo albo zapomnę nastawić minutnik, albo zwyczajnie o nich zapomnę. Dlatego mojej kuchni przydałby się jajowar. To genialne urządzenie informuje o zakończeniu procesu gotowania jajek. W załączeniu przesyłam zdjęcie moich "jajek na miękko". Sami przyznajcie, że jajowar nie znajdzie bardziej potrzebującej kuchni niż moja.
obrazek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Busia92
  • Busia92

  • Posty: 1
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Jak wiadomo,przy urządzaniu nowego mieszkania przyda się wszystko
Jednak w moim przypadku to właśnie mikser jest rzeczą, której potrzebuję najbardziej!
Jajka można ugotować w garnku, wodę na herbatę również jeżeli się nie posiada jeszcze czajnika, do kawy nie jest potrzebny super ekspres, aby była ona aromatyczna i smaczna, lecz mikser w kuchni jest niezbędny.
Oczywiście ktoś mógłby powiedzieć; " równie dobrze możesz ubić coś trzepaczką", ale nie oszukujmy się... która z Pań nie chciałaby mieć prawdziwego robota, który ją wyręczy, sprawi, że lakier na paznokciach nie będzie odpryskiwał, że nie będzie zakwasów na drugi dzień na rękach po energicznym ubijaniu białek na puszystą pianę! Warto też dodać, że przy wyrabianiu na przykład masy na ciasto ważne jest, aby tempo ubijania było regularne, aby była równa prędkość.
Jako osoba niska i szczupła baaaardzo szybko tracę siły i co za tym idzie - ciasto mi po prostu nie wychodzi!
Miło jest mieć w kuchni urządzenie, które cię wyręczy oraz ułatwi ci codzienne funkcjonowanie.

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

tomczy4a
  • tomczy4a

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
http://unoldagd.pl/produkty/sokowirowki/sokowirowka-78216/
Takie cudeńko pragnę mieć u siebie - hmmm... Komu z nas nie smakuje sok wyciśnięty z marchewki, brzoskwini, jabłka czy pomidora. Toż to samo zdrowie - powiedział Amore Pomidore przed miłosną śmiercią w wyniku ścięcia.... Taka sokowirówka znacznie umiliła by nasze rodzinne popołudnia i sprawiłaby, że w naszej rodzinie zrobiłoby się kolorowo. HO, hO a wtedy Amore Gregore (mój mąż) wyraziłby namiętny pocałunek do Amore Agole (ja) i miłoby zobaczyć u mnie np rude wąsy z marchewkowego soku miłości. A nasz synek Amore Szymusiole byłby niezwykle szczęśliwy widząc jak razem bujamy się na naszym hamaku i pijemy marchewkową na zmianę z jabłkową miksturą. Czy może być coś lepszego niż sokowirówka wywołująca ogromne poczucie miłości?

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

monikaT83
  • monikaT83

  • Posty: 145
  • Przepisy: 1371
  • Artykuły: 6

Spośród licznych wspaniałych produktów firmy Unold najbardziej pragnę miksera planetarnego, domyślam się, że nie jestem oryginalna ani jedyna w swoim pragnieniu. Ja mam mikser ręczny i już wysłużony, mam go odkąd poszłam „na swoje” jak to się mówi, czyli 11 lat i obawiam się, że nie długo wyda swoje ostatnie tchnienie. I znając mojego pecha nastąpi gdy będę wykonywała tort dla kogoś z rodzinki. A piekę dopiero od półtora roku i zawsze się stresuję czy mi wyjdzie więc są moim priorytetem jeśli chodzi o doskonalenie moich umiejętności kulinarnych. Tym bardziej, że po 10 latach wróciliśmy z mężem w rodzinne strony i okazji do przygotowywania tortu jest dużo.
Mikser planetarny bardzo ułatwił by i przyspieszyłby moją pracę w kuchni i oszczędził trochę moje dłonie. Stało by się to za sprawą kilku fajnych „patentów” które ten mikser ma.
Po pierwsze możliwość ubijania piany z białek czy śmietany na sztywno byłby dużo mniej męczące dzięki temu, że do umieściłabym produkty w misie miksera, włączyła przycisk i patrzyła jak to cudo wykonuje za mnie większość pracy a ja tylko nadzorowałabym czy wykonuje to w taki sposób i z takim efektem końcowym na jakim mi zależy. Podobnie ma się sprawa z ucieraniem masła na puch do kremów, szła by dużo szybciej i prościej.
Po trzecie hak do wyrabiania ciasta jest dla mnie strzałem w 10! Ja do tej pory takiego udogodnienia nie miałam więc wszystkie chlebki, bułeczki, ciasto na pizze i drożdżowe na słodko wyrabiałam ręcznie, a tak do składniki do misy i wyrabianie czas zacząć bez uczucia omdlewania rąk, a potem to już tylko cieszyć się domowymi wypiekami. Niestety póki co takie cacko zostaje u mnie w sferze marzeń, ponieważ tylko mąż pracuje i mam dwie rozkoszne dziewczynki, które trzeba wychować i utrzymać, więc nie mogę niestety pozwolić sobie na jego kupno…. Ale przyjemnie jest popatrzeć na takie cudne urządzenia z nadzieją, że będzie się kiedyś szczęśliwą jego posiadaczką i praca w kuchni pójdzie sprawniej a wypieki będą cieszyć podniebienie i oczy.

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!