Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

IRENAA
  • IRENAA

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Odp.1 - 20% dziennego zapotrzebowania.
Odp. 2 - dla mnie najlepszym dodatkiem do wody ,którą piję jest plaster cytryny i listki świeżej mięty pieprzowej,która rośnie w moim ogródku.

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

feliz13
  • feliz13

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
2 litry wody z wkładu Dafi AquaMag zaspokajają 20% dziennego zapotrzebowania na magnez

Woda najlepiej smakuje mi z dodatkiem cukru i cytryny. Dla kogoś aktywnego i uzależnionego od słodkości takie rozwiązanie jest w sam raz. Jest zdrowo, smacznie, orzeźwiająco, energizująco, do tego napój jest łatwy w przygotowaniu i z wykorzystaniem składników, które z pewnością znajdują się w naszym domu . Wystarczy wycisnąć cytrynę lub dwie i dorzucić 1-2 łyżeczki cukru do 0,5l wody, najlepiej schłodzonej.

Woda z dodatkiem cukru i cytryny jest moim ulubionym napojem, po który sięgam najczęściej, nie tylko ze względu na smak i jej pozytywne właściwości, ale również ze względu na sentyment. Sięga on czasów, kiedy jeszcze jako dziecko, a później nastolatka, codziennie nosiłam go do szkoły i robiłam niezłą konkurencję gotowym napojom ze sklepów. Początkowo patrzący z dystansem i lekką niechęcią na mój napój, po jego spróbowaniu koledzy i koleżanki sami po jakimś czasie rezygnowali z soków w kartonikach, puszkach i butelkach na rzecz naturalnej i robionej w domu wody z dodatkiem cukru i cytryny. Nie było lepszego napoju, który tak fajnie by orzeźwiał, dodawał energii, jeśli się zapomniało śniadania, słodko smakował i można go było w tak łatwy sposób przygotować w domu, zamiast kupować w sklepie (z czego z pewnością zadowoleni byli rodzice). Nie było również drugiej, tak śmiesznej w szkole klasy, w której prawie wszyscy na przerwie wyciągaliby z toreb i plecaków ten sam napój

Te wspomnienia sprawiają, że dziś, pijąc wodę z dodatkiem cukru i soku z cytryny, czuję nie tylko więcej energii, orzeźwienie i świetny smak, ale również przypominają mi się miłe sytuacje z okresu dzieciństwa, które są moim naczelnym skojarzeniem związanym z tymże napojem

Polecam go każdemu i zachęcam wszystkich do spróbowania, jeśli jeszcze nie mieli okazji.

obrazek

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

patka6
  • patka6

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
2 litry wody przefiltrowane wkładem Dafi AquaMag zapokajają 20% naszego dziennego zapotrzebowania na magnez.

Szczególnie polecam wodę w połączeniu z wszelkimi cytrusami (pomarańcze, cytryny, limonki)! A na upalne dni idealny jest dadatek mięty wprowadzający nutkę świeżości i orzeźwienia.
obrazek obrazek

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

werkados
  • werkados

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0

odp.1
20 % dziennego zapotrzebowania na magnez zaspokajają 2 litry wody z filtru Dafi AquaMag

odp. 2.
Gdy rano z łóżka wstaję, do szklanki wody dwie łyżeczki miodu i jedną proszkowanego cynamonu dodaję.

Uwielbiam połączenie tych dwóch smaków . Robię to od trzech lat, dlatego z całym przekonaniem mogę napisać, że jest to panaceum na prawie wszystko. Po systematycznym piciu wody w takiej postaci odczułam wyraźną poprawę mojego zdrowia – stawy, z którymi mam problem od nie pamiętam kiedy, nie utrudniają życia jak kiedyś. Większość z nas pewnie zdaje sobie sprawę, że miód i jego fantastyczne właściwości są znane od wieków. Po wymieszaniu z cynamonem daje nie tylko cudowne wrażenia smakowe, ale przede wszystkim kojąco działa na nasze ciało i wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie. Co więcej, dowiedziałam się od babci, że cynamon działa wspomagająco w pozbyciu się tłuszczu z ciała – wystarczy dziennie przyjąć łyżeczkę tej magicznej przyprawy.
W dni upalne, jak teraz, dodaję też kostki lodu dla ochłody.

Życzę wszystkim Czytelnikom dużo, dużo zdrowia, pijcie dużo wody!

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

ubuntu44
  • ubuntu44

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Woda do picia woda do życia

Po pierwsze - 20%.
Po drugie - uwielbiam wodę w kazdej postaci. Wychowałam się na wsi, więc piłam i taką ze studni (zimną, orzeźwiającą), i taką z leśnego potoku (w ramach dziecięcych zabaw), i deszczową (w ramach deszczu) Woda bez dodatków jest pyszna!
Ale i z dodotkami niczego sobie - moja babcia robiła wodę z miętą, teściowa dodaje do teo zestawu jeszcze cytrynę, a ja znalazłąm gdzieś w czeluściach internetu przepis na wodę z ogórkiem - wszystkie wersje są pyszne i baaardzo orzeźwiające!
Ale można i na słodko: woda z domowymi sokami ze świeżych owoców to jak dla mnie miód dla duszy - uwielbiam! NAjbardziej z sokiem malinowym (z leśnych malin) oraz wiśniowym...Chociaż dzisiaj mieszkam w mieście, nadal nie wyobrażam sobie soku ze sklepu - zaopatruję się u mamy i tesciowej i już, już sadzę swój własny mały sad w miejscu, gdzie kiedyś stanie mój dom

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

Hrabina w kuchni
1. 2 litry wody z wkładu Dafi AquaMag dostarczają aż 20% dziennego zapotrzebowania na magnez.

2. Najczęściej piję niegazowaną, a z dodatków najlepiej smakuje mi kawa.

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

Avetha
  • Avetha

  • Posty: 1
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Odpowiedź 1: 2 litry wody z wkładu Dafi AquaMag zaspokajają 20% dziennego zapotrzebowania na magnez

Odpowiedź 2: Woda najlepiej smakuje mi sama. Szczególnie gdy jest zimna i gazowana. Taka woda skutecznie gasi pragnienie - i nie potrzeba żadnych soków czy napojów gazowanych. Jednak nigdy nie zapomnę smaku wody z plasterkiem cytryny i liści pomidora - tak kończy się wysyłanie lubego do ogródka po kilka listków mięty w przypadku, gdy obie doniczka z miętą stała na murku obok pomidorów, a luby był na tyle rozkojarzony, że nie zorientował się co dokładnie zrywa

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

karolina27
1. 20%-procent

2. Szczególnie, podczas upałów dbam o to, by mój organizm był nawodniony. Zamiast sięgać po kolejną butelkę przesłodzonego, sztucznego barwionego gazowanego napoju, lepiej wybrać wodę, która nie tylko zaspokoi nasze pragnienie, ale dostarczy również organizmowi cennych składników. Nikt nie poleca picia zimnej wody prosto z lodówki, lecz letnią, najlepiej z cytryną lub limonką i listkami mięty lub z plasterkiem ogórka i listkami mięty. Podobnie działanie orzeźwiające ma sok ze świeżych jeżyn z wodą osłodzony miodem. W upalny dzień przed wyjściem do pracy piję ciepłą wodę ze szczyptą soli, plasterkiem cytryny oraz odrobiną sproszkowanego imbiru i miodu. To znany w Indiach świetny sposób na przeżycie w wysokich temperaturach.

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

rubik
  • rubik

  • Posty: 1
  • Przepisy: 4
  • Artykuły: 0
Odp.1
2 litry wody Dafi Aquamag dostarcza nam aż 20% dziennego zapotrzebowania na magnez.
Odp.2
Wodę najlepiej lubię schłodzoną z dodatkiem miodu i soku z cytryny.
Bardzo nam w rodzinie smakuje również woda schłodzona z dodatkiem ananasa, soku z granatów,cukru i mięty.

Kiedy upał jest na dworze
zawsze woda nam pomoże.
Czy z dodatkiem czy też bez
to nawodni skórę też.
Gdy z magnezem to najlepsza
gdy masz skurcze jest skuteczna.

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

KasiaJulcia
1. 2 litry wody z wkładu Dafi AquaMag dostarczą 20% dziennego zapotrzebowania na magnez
2. w upalne dni piję wodę z dodatkiem listków mięty, woda z listkami mięty doskonale gasi pragnienie i ochładza organizm, ma orzeźwiający smak

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu