Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

bozenah8
  • bozenah8

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
1. Dostarczają nam aż 20% dziennego zapotrzebowania na magnez.

2. Latem dla ochłody lubię dodać do wody wcześniej zamrożone owoce, najbardziej przepadam za malinami i owocami leśnymi.

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

KyokoMai
  • KyokoMai

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Woda przefiltrowana przez dzban wyposażony w filtry Dafi AquaMag dostarcza około 20 procent dziennego zapotrzebowania na magnez.

Sama w sobie woda nie ma smaku a przez co jest mało atrakcyjna do picia od tak. Nie potrafię przełknąć takiej właśnie wody. Jednak z dodatkiem cytryny i odrobiny mięty - latem jak znalazł! Ostatnio popularyzuje się woda z dodatkiem świeżych owoców, np. truskawek... a w Sztokholmie nawet widziałem specjalne kubki do wody, na dole z wyciskarką do cytryn, z odpowiednim zabezpieczeniem aby pestki nie przedostawały się do miejsca skąd woda jest pita przez wbudowaną słomkę. Super sprawa!

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

aga_rola4
  • aga_rola4

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
odpowiedź na pytanie nr 1 brzmi: 20% dziennego zapotrzebowania na magnez.
Odpowiedź na pytanie nr 2 brzmi: Woda z filtru Dafi świetnie smakuje z sokiem z grejpfruta, listkami świeżej mięty, plasterkiem cytryny oraz dodatkiem 3 kostek lodu, daje świetne orzeźwienie oraz uzupełnia utracone elektrolity w tegoroczne upalne lato. Można ją przyrządzać ją również w zimie bez lodu a miętę można zastąpić imbirem gdzie delikatnie rozgrzeje i doda energii na długie zimowe wieczory, a poza rozgrzewającymi właściwościami przywoła ciepłe wspomnienia z lata i skusi do refleksji nad tym gdzie można się wybrać na urlop w przyszłe wakacje by stały się one niezapomniane.

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

Kludi
  • Kludi

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
1. 2 litry wody Dafi dostarczają 20% dziennego zapotrzebowania na magnez

2. Najsmaczniejsza woda jaką piłem to taka z dodatkiem świeżo wyciśniętego soku z ananasa, najlepiej w proporcjach 1 do 4. Jeżeli jednak nie mamy sokowirówki to wystarczy nam drobno pokrojony plaster ananasa, który po kilku minutach da wodzie fantastyczny aromat.

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

anetka19234
2 litry wody dziennego zapotrzebowania na magnez z wkładu Dafi Agua Mag potrzeba 20% dziennego zaopatrzenia. Woda smakuje mi najlepiej z pokrojonymi plasterkami ogórka, plasterkami cytryny i posiekaną miętą.

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

arturionidas
1) 20 %
2) woda nie gazowana świeże liście mięty plastry cytryny wymieszane i chłodzone w lodówce

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

melpomena
  • melpomena

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
1) 20% dziennego zapotrzebowania na magnez zaspokajają 2 litry wody z wkładu Dafi AquaMag.
2) Najbardziej lubię schłodzoną wodę z plasterkiem cytryny i kapką kompotu z moreli. Pycha.

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

EwciaMarzec
1. 20 % dziennego zapotrzebowania na magnez zaspokajają 2 litry wody z filtru Dafi AquaMag

2. Jeśli już piję wodę z dodatkami, to na pewno są to świeże truskawki +kostki lodu i świeża mięta. Ale staram się pić wodę "samą", bo ma mniej kalorii. Kiedyś jak byłam mała, nie cierpiałam pić wody, więc ją cukrowałam :-)))

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

florcia
  • florcia

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Odpowiedź na pytanie nr. 1 brzmi:20 % dziennego zapotrzebowania na magnez zaspokajają 2 litry wody z filtru Dafi AquaMag Odpowiedź na zadanie nr. 2 brzmi: Najbardziej smakuje mi woda z dodatkiem świeżych listków mięty, miodem, wyciśniętym świeżym sokiem z cytryny, pomarańczy, mandarynki, jabłka, żurawiny, wiśni, jagód, i innych, z dodatkami kostek lodu lub z gałką lodów o różnych smakach owocowych lub waniliowym i takie z dodatkiem magnezu, żelaza, jodu lekko gazowane i leciutko schłodzone. Lubię testować i smakować nowe wody z różnymi dodatkami, ale najlepsza woda to naturalnie przefiltrowana przez firmę Dafi i wtedy smak jest jedyny niepowtarzalny - samo zdrowie i ten smak, pycha, pyszota, nie znam nic lepszego i zdrowszego.

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

sstopka
  • sstopka

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
odpowiedź na 1 pytanie - 20 % dziennego zapotrzebowania na magnez zaspokajają 2 litry wody z filtru Dafi AquaMag

odpowiedź na 2 pytanie-najbardziej lubię wodę z dodatkiem limonki,mięty i lodu

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu