Konkursy na Gotujmy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

monikaT83
  • monikaT83

  • Posty: 145
  • Przepisy: 1371
  • Artykuły: 6
troszkę nie fair ale chyba nie mamy na to wpływu żadnego...

Odp: Konkursy na Gotujmy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Pisałam już że tak będzie do kołczu ...nie pomyliłam się

Odp: Konkursy na Gotujmy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Tak, a aktywni użytkownicy aby zdobyć nagrodę ( bez wirtuali ) będą musieli co miesiąc się sprężać aby zdobyć jedną z 3 nagród dla najaktywniejszych.
To będzie taki wyścig szczurów, kto pierwszy ten lepszy. A zauważyłam nawet ostatnio u jednego z użytkowników przepisy typu : frytki, rzodkiewka ze śmietaną itp. Więc już idzie na ilość a nie jakość, co gołym okiem widać.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

monikaT83
  • monikaT83

  • Posty: 145
  • Przepisy: 1371
  • Artykuły: 6
cóż musimy jutro o to zapytać. Bo tak nie powinno być,jasne że każdy ma prawo wziąć udział ale nagroda jest bardzo atrakcyjna i jakieś warunki minimalne udziału powinny być.

Odp: Konkursy na Gotujmy

iziona
  • iziona

  • Posty: 76
  • Przepisy: 1306
  • Artykuły: 0
Ewa, zwróciłaś uwagę na ważną sprawę i moim zdaniem to też jest nie w porządku bo przy innych konkursach chyba był zapis, że użytkownik musi mieć dodane przepisy, a tutaj tak z biegu. Niby wszyscy mamy szansę brać w nim udział, ale to faktycznie coś nie tak, a nagroda fajna

Odp: Odp: Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
monikaT83 napisał(a):

zgadzam się z Tobą Ewa w 100%. Nie mieliśmy szans na poznanie przepisów tych użytkowników a nóż widelec konkurs wygrają. A nasze Drogie Moderatorki mają wspaniałe pomysły a w konkursie brać udziału nie mogą...

I moim zdaniem trzeba to zmienić. Bo dlaczego 100 % użytkownik nie może tego co mogą tacy jak widać na przykładzie tego konkursu ?
Ciekawe jakie na ten temat ma zdanie redakcja ?

Odp: Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

monikaT83
  • monikaT83

  • Posty: 145
  • Przepisy: 1371
  • Artykuły: 6
zgadzam się z Tobą Ewa w 100%. Nie mieliśmy szans na poznanie przepisów tych użytkowników a nóż widelec konkurs wygrają. A nasze Drogie Moderatorki mają wspaniałe pomysły a w konkursie brać udziału nie mogą...

Odp: Konkursy na Gotujmy

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
Myślę tak jak Ty Ewciu.

Odp: Odp: Konkursy na Gotujmy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
2milutka napisał(a):

To samo miałam na języku ale nie wypowiadam się Ja sama mam obawy ze stratowaniem do konkursu bo to nie byle jaki konkursTrzeba by było podołać wyzwaniu ale widzę że niektórzy tych obaw nie mają , niektóre nicki widzę po raz pierwszy a dorobku żadnego,tylko tak jak piszesz są tu po to aby tylko coś wygrać

No właśnie i choć ja nie biorę udziału to mi się to nie podoba. Jakieś zasady odnośnie konkursów powinny być.

Odp: Konkursy na Gotujmy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
To samo miałam na języku ale nie wypowiadam się Ja sama mam obawy ze stratowaniem do konkursu bo to nie byle jaki konkursTrzeba by było podołać wyzwaniu ale widzę że niektórzy tych obaw nie mają , niektóre nicki widzę po raz pierwszy a dorobku żadnego,tylko tak jak piszesz są tu po to aby tylko coś wygrać

Odpowiedz na/ edytuj Konkursy na Gotujmy