Konkursy, superprzepisy i przepisy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
2milutka napisał(a):

Droga redakcjo ...w takim razie proszę nie dawać mi tytułów super przepisów ani wygrać żadnego konkursu....są inni w kolejce czy zasługują czy nie...Należy się .
Powodzenia dziewczyny.


Sarkazm i jad bije z Twojego komentarza "inni w kolejce czy zasługują czy nie..." Czyli co, my już na takie wyróżnienie wg Ciebie nie zasługujemy, czy dobrze zrozumiałam? A dlaczego tak uważasz, uzasadnij logicznie swoją odpowiedź...

Odp: Odp: Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
Beatris napisał(a):

2milutka napisał(a):

Widzę po wpisach że nie potrzebnie się odezwałam,...no cóż nie od dziś wiadomo że milczenie złotem jest...szkoda.... i to od osób po których bym się nie spodziewała.Podpisuję się pod Ewy wpisem...szkoda ze nadal nie rozumiecie o czym piszemy.

Alex jeśli Cię to ucieszy to ja swoich zdjęć nie obrabiam ...choć pierdółki do zdjęć układam bo mnie to rajcuje
Szkoda mi czasu na komentowanie tego.


"...szkoda ze nadal nie rozumiecie o czym piszemy" - szkoda, że Wy nie rozumiecie o czym piszemy my...



One swoje a my swoje wy nie rozumiecie nas my was niestety

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Droga redakcjo ...w takim razie proszę nie dawać mi tytułów super przepisów ani wygrać żadnego konkursu....są inni w kolejce czy zasługują czy nie...Należy się .
Powodzenia dziewczyny.

Odp: Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
2milutka napisał(a):

Widzę po wpisach że nie potrzebnie się odezwałam,...no cóż nie od dziś wiadomo że milczenie złotem jest...szkoda.... i to od osób po których bym się nie spodziewała.Podpisuję się pod Ewy wpisem...szkoda ze nadal nie rozumiecie o czym piszemy.

Alex jeśli Cię to ucieszy to ja swoich zdjęć nie obrabiam ...choć pierdółki do zdjęć układam bo mnie to rajcuje
Szkoda mi czasu na komentowanie tego.


"...szkoda ze nadal nie rozumiecie o czym piszemy" - szkoda, że Wy nie rozumiecie o czym piszemy my...

Odp: Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
Netka napisał(a):

"udzielanie się na Gotujmy czy innych portalach jak i na blogu sprawia mi satysfakcję a nie przymus. Przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma "

Oj zabrzmiało trochę totalitarnie

Ewa, tez często pisałaś jak Ci się coś nie podobało



Nasuwają mi się na myśl dwa przysłowia: "Zapomniał wół, jak cielęciem był" i "Co wolno wojewodzie..."

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Widzę po wpisach że nie potrzebnie się odezwałam,...no cóż nie od dziś wiadomo że milczenie złotem jest...szkoda.... i to od osób po których bym się nie spodziewała.Podpisuję się pod Ewy wpisem...szkoda ze nadal nie rozumiecie o czym piszemy.

Alex jeśli Cię to ucieszy to ja swoich zdjęć nie obrabiam ...choć pierdółki do zdjęć układam bo mnie to rajcuje
Szkoda mi czasu na komentowanie tego.

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
"udzielanie się na Gotujmy czy innych portalach jak i na blogu sprawia mi satysfakcję a nie przymus. Przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma "

Oj zabrzmiało trochę totalitarnie

Ewa, tez często pisałaś jak Ci się coś nie podobało

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
Zewa a jak zrobić dobre zdjęcie mając aparat taki sobie, a komórkę sprzed kilku lat, którą zrobić zdjęcie graniczy z cudem? Te programy do obróbki zdjęć też dla niektórych (w tym dla mnie) są jak "czarna magia"... I stwierdzenie "chcieć to móc" to wg mnie w tym przypadku lekka przesada... Na dobry aparat mnie i wielu innych użytkowników po prostu nie stać... Telefonu też za friko nie wymienię na lepszy mając ofertę na kartę przy co 3-miesięcznym doładowaniu... A jak już naprawdę się przyłożę i jakimś cudem uda mi się zrobić ładne zdjęcie (może czasami trochę ciemniejsze, ale mój aparata tak ma, że sam dobiera parametry, a ja nie umiem tego zmienić) to i tak przepis przejdzie niezauważony...

I bynajmniej nie mam do Ciebie pretensji, bo to nie Ty wyróżniasz przepisy... W sumie to pretensji nie mam do nikogo, tylko przykre to jest i to bardzo Ja na wyróżnienie superprzepisem pewnie nie zasługuję skoro nie miałam takiego od... no właśnie nawet już nie pamiętam kiedy ostatnio je otrzymałam W "Co na obiad" mój przepis gościł ostatnio 31 lipca i mam wrażenie, że to tylko dlatego, że zapytałam na forum dlaczego absolutnie żaden z moich przepisów od wielu miesięcy nie był nawet na stronie głównej w "polecanych"...
Poza tym absolutnie nie uważam, żeby to było robienie afery, ale zwyczajna dyskusja - myślę, że w grzecznym tonie...

Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
udzielanie się na Gotujmy czy innych portalach jak i na blogu sprawia mi satysfakcję a nie przymus. Przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma


Jak piszesz zaden przymus nikt nikogo tu nie trzyma .
Ale ty myślisz ze to łatwo powiem o sobie bardzo się staram wiem ALE NIESTETY NIE MAM TAKICH ZDOLNOŚCI I CHYBA MI ŻYCIA NIE STARCZY ABY WAM DORÓWNAĆ Tobie i Minutce ale też bym chciała od czasu do czasu być wyrózniona i doceniona.
.Dla was to nic takiego ale dla przeciętnych do których należę tak myślę to dużo znaczy.
Minutka pisze że obrażamy się jak w piaskownicy Ty z góry wiesz ze zostaniesz wyrózniona ale ciekawe jak się czujesz jak wysyłasz przepis na konkus i nie wygrywasz jesteś na pewno zła bo od razu piszesz jakieś żale .To jest to samo jak nasze przepisy nie są doceniane..
Więcej nie bedę pisała bo szkoda nerwów i mojego zdrowia.




Odp: Odp: Konkursy, superprzepisy i przepisy

Alex_M
  • Alex_M

  • Posty: 60
  • Przepisy: 1760
  • Artykuły: 12
2milutka napisał(a):

Wiecie co Wam powiem..........jak jesteście tutaj tylko dla wyróżnień i waszego dowartościowania się to źle trafiliście, myślałam że to portal ludzi z pasją, z pasją do gotowania, pieczenia , wymyślnych potraw ...... sorry że to piszę ale czytam i nie wierzę... Co za bzdury...Oczywiście że liczą się pomysły i piękne zdjęcia a to zasługuje na wyróżnienie nie czarujmy się....ja np dużo wkładam w piękne zdjęcia-nie znoszę byle jakości -nie mówię tutaj o Was-bez urazy mówię ogólnie bo wiem że to przyciągnie widza, prowadzę bloga nie pozwolę sobie na bylejakość.....Wy zamiast uczyć się od najlepszych i brać przykład aby portal rósł w górę to narzekacie jak dzieci w piaskownicy kogo wyróżniono a kogo nie....mnie to rybka ...
Netka po Twoim poście dostałaś dwa wyróżnienia jako super przepis o to Ci chodziło?

i proszę nie minusować mi odpowiedzi..każdy ma prawo do własnego zdania..ja też.Mam nadzieję ze nikogo nie uraziłam bo osobiści nic do Was nie mam dziewczyny.

Miłego dnia
"narzekacie jak dzieci w piaskownicy kogo wyróżniono a kogo nie....mnie to rybka ..." wiesz co... parsknęłam śmiechem gdy to przeczytałam.... czy masz pojęcie ile razy widziałam Twoje narzekanie, że akurat Twojego przepisu nie wzięli do gazety nie Twój przepis wygrał w konkursie albo że komuś gratulujesz ALE szkoda , że to nie Ty wygrałaś? czemu sobie wtedy tak nie poradziłaś jak radzisz dziewczynom tu na gotujmy?

Odpowiedz na/ edytuj Konkursy, superprzepisy i przepisy