Koper w doniczce

Obserwuj wątek

Odp: Koper w doniczce

fitAga
  • fitAga

  • Posty: 19
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja też mam taki "zielnik" na parapecie w kuchni, świetna sprawa zwłaszcza zimą. Świeże zioła zawsze dodają fajnego smaku potrawą, dlatego warto zorganizować sobie taką przestrzeń w kuchni.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Koper w doniczce

mocsłodkości
kamula napisał(a):

U nas na parapecie sprawdzają się takie różne zioła i przyprawy do obiadu są zawsze pod ręką i świeże. Dużo pielęgnacji nie potrzebują.


Dokładnie. Takie własne zioła, które mamy pod ręką o każdej porze są niezastąpione.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Koper w doniczce

biedroneczki
U mnie na parapecie rośnie bazylia, oregano ( ono coś przez jesienna aurę zmarniało) oraz tymianek.

Odp: Odp: Odp: Odp: Koper w doniczce

kamula
  • kamula

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
U nas na parapecie sprawdzają się takie różne zioła i przyprawy do obiadu są zawsze pod ręką i świeże. Dużo pielęgnacji nie potrzebują.

Odp: Odp: Koper w doniczce

ciasteczka
paulinna28 napisał(a):

Koper powinien wyrosnąć w doniczce. Nie próbowałam, ale wydaje mi się, że jeśli pietruszka tak będzie rosła, to koperek też powinien. Może miałaś jakieś stare nasiona,a lbo zapomniałaś podlewać


Dbałam o niego, ale wyrosła mi trawa, zamiast aromatycznego kopru Poszedł na wysokość. Był cieniusieńki. Potem zdechł. Próbowałam kilka razy z różnymi nasionami ( różne firmy jak i własne z działki) efekt zawsze był ten sam

Odp: Koper w doniczce

paulinna28
Koper powinien wyrosnąć w doniczce. Nie próbowałam, ale wydaje mi się, że jeśli pietruszka tak będzie rosła, to koperek też powinien. Może miałaś jakieś stare nasiona,a lbo zapomniałaś podlewać

Odp: Odp: Odp: Koper w doniczce

mocsłodkości
Taki mrożony koper to skarb Zwykłą jarzynową potrafi zmienić w zupę zupełnie inną i wyjątkową. Dodany do ziemniaków podkręca ich smak. W sos koperkowy palce lizać Mrożę go całkiem sporo, bo jest rozchwytywany

Odp: Odp: Koper w doniczce

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

skuter5 napisał(a):

Próbował ktoś wysiać koper do doniczki by rósł zimą? Jest to wykonalne czy raczej nieosiągalne? Pietruszka i szczypiorek mi tak rosną. Nie wiem tylko czy jest sens sypać koper


Niestety koper w doniczce nie urośnie. Chyba, że ja miałam felerne nasiona Próbowałam kilka razy i za każdym razem efekt był ten sam. Nasiona zeszły koper wyrósł na 4 cm i "zdechł".


Szkoda. A taką miałem nadzieję, że i ten dodatek uda mi się mieć non stop pod ręką. Mówi się trudno. Zamrożę świeży i będzie jak znalazł

Odp: Koper w doniczce

ciasteczka
skuter5 napisał(a):

Próbował ktoś wysiać koper do doniczki by rósł zimą? Jest to wykonalne czy raczej nieosiągalne? Pietruszka i szczypiorek mi tak rosną. Nie wiem tylko czy jest sens sypać koper


Niestety koper w doniczce nie urośnie. Chyba, że ja miałam felerne nasiona Próbowałam kilka razy i za każdym razem efekt był ten sam. Nasiona zeszły koper wyrósł na 4 cm i "zdechł".

Koper w doniczce

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Próbował ktoś wysiać koper do doniczki by rósł zimą? Jest to wykonalne czy raczej nieosiągalne? Pietruszka i szczypiorek mi tak rosną. Nie wiem tylko czy jest sens sypać koper

Odpowiedz na/ edytuj Koper w doniczce