kopiowanie przepisów

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: kopiowanie przepisów

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Lucy napisał(a):

Bahus nie daj się!

Lucy, co kibicuje żeby Bahus dostal kubeczek


Lucy...już pewnie nie jeden facet Ci powiedział, że jesteś kochana...ja to też mówię
Bahus
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: kopiowanie przepisów

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Pax, pax, ja nie rozumiem w czym problem. Jeżeli Bahus jest włascicielem przepisow, to dopoki regulamin ktoregos z serwisow nie stanowi, ze wklejajac je oddaje prawo do dysponowania nimi _na wyłącznosc_ danemu serwisowi, dopóty moze je skopiowac nawet na 100 serwisow, wg wlasnego uznania obdzielajac je swoja wlasnoscia.

Odp: kopiowanie przepisów

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
a ja tez kibicuje zeby nastepna piatka byla inna od pazdziernikowej, udzielac sie ludki, udzielac

Odp: Odp: Odp: kopiowanie przepisów

Lucy
  • Lucy

  • Posty: 193
  • Przepisy: 13
  • Artykuły: 0
Bahus nie daj się!

Lucy, co kibicuje żeby Bahus dostal kubeczek

Odp: Odp: kopiowanie przepisów

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
cremebrule napisał(a):

ja chyba nie rozumiem waszego podejscia, to jak ograniczanie wolnosci, jesli on wymyslil ten przepis to niech sobie robi z nim co chce i ile chce...


No może nie zawsze wymyślił, ale zawsze obmyślił opracował po swojemu i opisał tak jak robił. Przykład: nie można wymyślić zupy pomidorowej, ale można podać ją na milion sposobów i każda wersja będzie autorska. Przepis jako taki nie jest chroniony prawami autorskimi, chroniony jest tylko sposób jego przedstawienia. Jeśli np. podasz przepis z xyz ilościami składników, ale opiszesz go swoimi słowami...to nie jest plagiat.
Bahus
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: kopiowanie przepisów

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
malgorzata napisał(a):

tia...
mnie sie nie podoba...


A co Ci się nie podoba? To że prezentuję swój dorobek w kilku miejscach? Wytłumacz mi proszę co w tym złego? Czy robię coś niezgodnego z regulaminem tego portalu? Jeśli mi udowodnisz, że tak natychmiast się z "Gotujmy"wycofam
Bahus
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: kopiowanie przepisów

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
ja chyba nie rozumiem waszego podejscia, to jak ograniczanie wolnosci, jesli on wymyslil ten przepis to niech sobie robi z nim co chce i ile chce...

Odp: Odp: kopiowanie przepisów

malgorzata
tia...
mnie sie nie podoba...

Odp: kopiowanie przepisów

jarek-energy
a portal ma radoche

Odp: kopiowanie przepisów

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
jesli to sa jego to on po prostu je publikuje w kilku miejscach, nie narusza prawa autorskiego znaczy sie.

Odpowiedz na/ edytuj kopiowanie przepisów