Kradzieże przed Świętami

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Kradzieże przed Świętami

cherry napisał(a):

Bahus napisał(a):

Wczoraj skradziono mi ....śmieci

Wczoraj zapakowałem do worka różne śmieci i odpadki kuchenne. Worek pięknie zawiązałem i zniosłem na dół. Ponieważ do śmietnika mam spory kawałek, więc śmieci położyłem na chodniku pod murem a sam poszedłem do klatki obok gdzie mieszka mój sąsiad i kolega. Gdy wracałem zobaczyłem uciekającego z moim workiem złodzieja...krzyknąłem a ten jeszcze przyśpieszył i zniknął za rogiem...Uśmiałem się serdecznie i żałuję tylko, że nie mogłem zobaczyć jego miny gdy przeglądał łup....





Mina złodzieja.... bezcenna

Odp: Odp: Kradzieże przed Świętami

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Bahus napisał(a):

Wczoraj skradziono mi ....śmieci

Wczoraj zapakowałem do worka różne śmieci i odpadki kuchenne. Worek pięknie zawiązałem i zniosłem na dół. Ponieważ do śmietnika mam spory kawałek, więc śmieci położyłem na chodniku pod murem a sam poszedłem do klatki obok gdzie mieszka mój sąsiad i kolega. Gdy wracałem zobaczyłem uciekającego z moim workiem złodzieja...krzyknąłem a ten jeszcze przyśpieszył i zniknął za rogiem...Uśmiałem się serdecznie i żałuję tylko, że nie mogłem zobaczyć jego miny gdy przeglądał łup....


Odp: Kradzieże przed Świętami

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Wczoraj skradziono mi ....śmieci

Wczoraj zapakowałem do worka różne śmieci i odpadki kuchenne. Worek pięknie zawiązałem i zniosłem na dół. Ponieważ do śmietnika mam spory kawałek, więc śmieci położyłem na chodniku pod murem a sam poszedłem do klatki obok gdzie mieszka mój sąsiad i kolega. Gdy wracałem zobaczyłem uciekającego z moim workiem złodzieja...krzyknąłem a ten jeszcze przyśpieszył i zniknął za rogiem...Uśmiałem się serdecznie i żałuję tylko, że nie mogłem zobaczyć jego miny gdy przeglądał łup....
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Kradzieże przed Świętami

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
szklanka napisał(a):

ż pamiętać, że to złodziej pilnuje nas, a nie my jego.
W ubiegłym roku w mojej firmie (biblioteka ), tuz przed spotkaniem autorskim z Jackiem Pałkiewiczem, kiedy prawie cała załoga zaaferowana była przygotowaniami, a do tego jeszcze obsługa czytelnika, złodziej niemalże w ciągu kilku minut wszedł na zaplecze jednego z działów, pięciu moim koleżankom zaiwanił portfele (z torebek) i do tego zwinął jeszcze aparat fotograficzny...

No to nieźle: 0
Ja jakoś często zapominam zapinać torebkę

Odp: Kradzieże przed Świętami

Warto też pamiętać, że to złodziej pilnuje nas, a nie my jego.
W ubiegłym roku w mojej firmie (biblioteka ), tuz przed spotkaniem autorskim z Jackiem Pałkiewiczem, kiedy prawie cała załoga zaaferowana była przygotowaniami, a do tego jeszcze obsługa czytelnika, złodziej niemalże w ciągu kilku minut wszedł na zaplecze jednego z działów, pięciu moim koleżankom zaiwanił portfele (z torebek) i do tego zwinął jeszcze aparat fotograficzny...

No i jeszcze pamiętajmy, że okazja czyni złodzieja.

Odp: Kradzieże przed Świętami

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
do mojej babci się włamali dzień przed świętami. Ukradli kasę, biżuterię i...alkohol plus blachę ciasta

Odp: Kradzieże przed Świętami

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Nam niedawno próbowano się włamać do domu w Polsce,smutne ale prawdziwe,że na 100 procent byl to ktoś kto wie,że tam nie mieszamy,ktoś kto nas nawet zna...Na szczęście nic nie zgineło ale sam fakt jest bardzo smutny : (

Odp: Kradzieże przed Świętami

Paola
  • Paola

  • Posty: 37
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Podepnę się
Jeśli stoi w rzędach kilkanaście bloków o podobnym lub identycznym układzie mieszkań, to kradzież jest tylko kwestią czasu.
Znany rozkład, wiadomo, gdzie są wieszaki i gdzie mogą być szafki, na których leżą trofea (klucze, komórki, kasa itp.)
Zostałam bochaterką (błąd celowy, bo gdybym nie zobaczyła przypadkiem, jak porusza się gałka od drzwi ominąłby mnie przywilej i chwała )
Pogoniłam dziada, ale był szybszy, bo szkolony na siłowni. Ja tylko na basenie i rowerze.

Poważnie: zamykajcie drzwi na zatrzask po wejściu do mieszkania.
Taki Pies Pawłowa: Zatrzask-Zamykam.

Odp: Kradzieże przed Świętami

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Smutne

Odp: Kradzieże przed Świętami

anemon
  • anemon

  • Posty: 87
  • Przepisy: 693
  • Artykuły: 3
Niestety złodzieje nie świętują, właśnie w takim okresie szczególnie się uaktywniają.

Odpowiedz na/ edytuj Kradzieże przed Świętami