Krewetki koktajlowe- JAK PRZYGOTOWAC???

Obserwuj wątek

Odp: Krewetki koktajlowe- JAK PRZYGOTOWAC???

Comarchewka
Ja smażę na patelni na oleju kokosowym z drobno posiekaną papryczką chilli, kiedy krewetki zaczną robić się różowe, dodaje zmiażdżony czosnek, doprawiam solą.

Odp: Krewetki koktajlowe- JAK PRZYGOTOWAC???

lejla
  • lejla

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
zgadzam się z powyższą wypowiedzią - podsmażenie na oliwie z czosnkiem jest najlepszą opcją jak dla mnie osobiście dodaję jeszcze bazylię i inne zioła.

Odp: Krewetki koktajlowe- JAK PRZYGOTOWAC???

LegoJedi
  • LegoJedi

  • Posty: 82
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ja to koniak wole tak pic a krewetki to na olivce z paroma zabkami czosnku (5-6 sztuk)nieobranego ale zgniecionego jako afrodyziak na patelni krotko podsmazyc na ostrym ogniu... (im dluzej smazysz tym suchsze beda i gumowe) i do salatki wrzucam ale czosnek wyjmuje.... do tego na drugiej suchej patelni obsmazam ziarenka slonecznika na zloty kolor i tez dodaje do salatki..
obrazek

Odp: Krewetki koktajlowe- JAK PRZYGOTOWAC???

gosiczek821
Ja podsmażam je z odrobiną czosnku na maśle przez 1 min a następnie zalewam odrobiną koniaku.Potem je wyciągam na ręcznik papierowy.Dodaję do sałatek albo jem same

Odp: Krewetki koktajlowe- JAK PRZYGOTOWAC???

sztefa
  • sztefa

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Krewetki są pyszne w cieście piwnym, ale to jeśli się nie odchudzacie bo kaloryczne że hej. Mąka, piwo, pieprz i sól to na ciasto, no i smażyć albo piec w głębokim oleju.

Odp: Krewetki koktajlowe- JAK PRZYGOTOWAC???

Do sałatki wystarczy zalać wrzątkiem i trzymać 3-5 minut, odcedzić i gotowe

Odp: Krewetki koktajlowe- JAK PRZYGOTOWAC???

p.jola1
  • p.jola1

  • Posty: 215
  • Przepisy: 919
  • Artykuły: 9
Krewetki są z reguły gotowane, jeśli są świeże, to posypuję je przyprawą np. z kolendrą i pieprzem cayenne, dodaję niewielką ilość oliwy, muszą trochę przejść tymi przyprawami i wrzucam na kilka minut na patelnie, aby lekko sie podprażyły.

Krewetki koktajlowe- JAK PRZYGOTOWAC???

Jak przygotowac krewetki koktajlowe do salatki? Gotowac je? Podsmazac, jesli tak to ile minut? Prosze o pomoc

Odpowiedz na/ edytuj Krewetki koktajlowe- JAK PRZYGOTOWAC???