Książka na prezent

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Książka na prezent

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Hmm Ciasteczka napisała, że chce kupić dwie książki. Ta przygodowa to pewnie taka, którą dziecko lubi i chciałby dostać. Słownik zaś to tak na dokładkę Moja pociecha dostała słownik na święta i była zadowolona. Jednak dzieci są różne. Myślę, że jak dziecko dostanie dwie książki jedną, którą lubi, a drugą, która pomoże mu w poprawnym pisaniu będzie zadowolone. Będzie mogło odkrywać tajemnice naszej zawiłej pisowni, która nawet nam dorosłym przysparza problemów

Odp: Książka na prezent

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Myślę, że jeśli ma problemy z ortografią to wcale jej nie zachęci książka. Ja bym chyba postawiła na inny prezent. A jesli już książka to może o czymś o czym marzy, albo związana z jej pasjami.

Książka na prezent

ciasteczka
Jak myślicie, czy w dzisiejszych czasach dziecko ucieszy się z książki? Pytam, bo chciałam bratanicy kupić książki na prezent urodzinowy. Jedna ma być przygodowa, a druga bardziej pożyteczna, bo słownik ortograficzny. Dziecko ma 9 lat i jak to w tym wieku bywa problemy z ortografią. Ma co prawda sporo czasu na nauczenie się poprawnej pisowni, ale słownik, by jej pomógł. Jak myślicie? Lepiej dać pieniądze, żeby sobie kupiła co chce, czy lepiej kupić książki?

Odpowiedz na/ edytuj Książka na prezent