Ksiazki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Ksiazki

gosiczek821
Netka napisał(a):

A ja kilka dni temu dostalam od angielskiej sasiadki taka ksiazke
Jest to zbior 50 przepisow z calego swiata na dania z ziemniakami.
Polecam,bardzo ciekawa,pomimo,ze tylko kucharska

No w końcu to portal kulinarny,czyli książka jak najbardziej na miejscu

Odp: Ksiazki

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
A ja kilka dni temu dostalam od angielskiej sasiadki taka ksiazke
Jest to zbior 50 przepisow z calego swiata na dania z ziemniakami.
Polecam,bardzo ciekawa,pomimo,ze tylko kucharska
obrazek

Odp: Ksiazki

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729


A ja Wam polecę książkę, która aktualnie pochłania moją uwagę - Air Babylon. Książka w bardzo ciekawy sposób opowiada o 1 dniu pracy w liniach lotniczych, a jest tak zabawnie napisana, że podejrzewam, ze sami będziecie się do niej uśmiechać. Ja jadę tramwajem, czytam i śmieję się w głos. Bardzo polecam, bardzo pouczająca lektura, zwłaszcza dla tych, którzy podróżują samolotami, choć niektórych może do tego zniechęcić...

- oczywiście mnie jako maniaka wszystkiego co lata do niczego nie zniechęci

Odp: Ksiazki

caroline1983
Polecam Olgę Rudnicką - jest to bardzo młoda pisarka ale moim zdaniem bardzo zdolna. Jej ksiązki są w gatunku Chmielewskiej czyli kryminał z duza dawka humoru. To jest jej blog gdzie sa recenzje ksiązek itp.: http://rudnickaolga.pl/

Odp: Odp: Ksiazki

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
gosiczek821 napisał(a):

Uwielbiam czytać,moją ulubioną autorką jest SANTA MONTEFIORE,przeczytałam chyba wszystkie jej książki szczególnie polecam SZKATUŁKA Z MOTYLEM,nie mogłam się od niej oderwać.

A co to za rodzaj literatury Sensacja, romans ja gustuje w kryminałach i sensacjach chociaż czasem dobry obyczaj też jest wskazany

Odp: Ksiazki

gosiczek821
Uwielbiam czytać,moją ulubioną autorką jest SANTA MONTEFIORE,przeczytałam chyba wszystkie jej książki szczególnie polecam SZKATUŁKA Z MOTYLEM,nie mogłam się od niej oderwać.

Odp: Ksiazki

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
Jolu mam straszną ochotę na dalsze części ale w bibliotece są w ciągłym wypożyczeniu ale nie dam za wygraną jakoś skombinuję powiem Ci że miałam na początku mieszane uczucia bo jakoś tak wszyscy polecali te książki i sceptycznie podeszłam do tematu ale kiedy zaczęłam czytać to tak mnie wciągnęło że nie mogłam sie oderwać i do pracy czasem wstawałam pół przytomna ale ciekawa dalszych wydarzeń Co do ekranizacji książek...cóż film nie oddaje tego co książka

Odp: Odp: Ksiazki

p.jola1
  • p.jola1

  • Posty: 215
  • Przepisy: 919
  • Artykuły: 9
margolata napisał(a):

Skończyłam czytać pierwszą część "Millennium" Steig' a Larsson'a. Poluję na kolejne dwie części ale w bibliotece strasznie ciężko dostać.
A w tej chwili pochłaniam "Trzeci znak" Yrsa Sigurdarottir (matko kochana jakie trudne do wymówienia mają nazwiska ludzie)
Do czytania zostają mi tylko noce ale zawsze coś do poduchy musi być


Saga Millenium Stiega Larssona jest świetna i trzymająca w napięciu, mają wspólnych bohaterów ale tematy nie są powiązane ze sobą, po ich lekturze oglądałam ekranizację tych 3 powieści, mogłam sobie porównać i widziałam z jakich wątków zrezygnowano ekranizując książki, filmy też warto zobaczyć. Szukaj Margola dalej dalszych tomów: Dziewczyna, która igrała z ogniem i Zamek z piasku, który runął bo warto je przeczytać

Odp: Ksiazki

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
Skończyłam czytać pierwszą część "Millennium" Steig' a Larsson'a. Poluję na kolejne dwie części ale w bibliotece strasznie ciężko dostać.
A w tej chwili pochłaniam "Trzeci znak" Yrsa Sigurdarottir (matko kochana jakie trudne do wymówienia mają nazwiska ludzie)
Do czytania zostają mi tylko noce ale zawsze coś do poduchy musi być

Odp: Odp: Ksiazki

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Tit napisał(a):

Nie wiem nic o serialu, widziałam film czeski Wycieczkowicze.

Napisalam dwa posty prawie w tym samym czasie

Odpowiedz na/ edytuj Ksiazki