Które czasopisma kulinarne kupować?

Obserwuj wątek

Odp: Które czasopisma kulinarne kupować?

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Też lubię kulinarną rubrykę w obcasach Kupiłem też ostatnio Magazyn Smak i bardzo mi się spodobał (Kukbuk trochę mniej). Ktoś z Was miał w rękach może te czasopisma?

Odp: Odp: Które czasopisma kulinarne kupować?

Sathi
  • Sathi

  • Posty: 56
  • Przepisy: 59
  • Artykuły: 0
Za dużo kupuję różnorodnej prasy by jeszcze roztrwaniać budżet na prasę stricte kulinarną... Zwłaszcza, jak zresztą wiele osób tu zauważyło, że w kwestii przepisów internet jest niesamowitą kopalnią wiedzy. Ale od rodziny przeglądam właśnie też jakieś z tych małych gazetek, gdzie czytelnicy przesyłają swoje przepisy + ostatnio przeglądałam u mamy biedronkowe "Moje smaki życia". No i wiadomo, jak gdzieś się natrafią przepisy w gazetach i magazynach "nie przepisowych" to też zawieszę oko. (Np. magazyn "Wysokie obcasy" ma zwykle artykuł, gdzie jakaś znana osoba wypowiada się na temat swojej kuchni, co lubi gotować, jeść i podaje trzy przykładowe przepisy.)

Odp: Które czasopisma kulinarne kupować?

MP3-ka
  • MP3-ka

  • Posty: 45
  • Przepisy: 266
  • Artykuły: 0
ja kupuję
Przyślij przepis
Przepisy czytelników
Smaki życia dostępne w Biedronce
Gotuj krok po kroku - bardzo lubię!
Poradnik domowy
Świat kobiety
w dwóch ostatnich dodatek - książeczki z przepisami

do tego czasami Chwila dla Ciebie, Pani domu i inne takie "dwutygodniki"

Odp: Które czasopisma kulinarne kupować?

Gohusia
  • Gohusia

  • Posty: 13
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja kupiłam parę dni temu lutowe wydanie "Moich Smaków Życia". Można ją kupić tylko w Biedronce przy kasie.. jak dla mnie naprawdę bardzo fajne czasopismo. Przepisy są mega proste, tanie, oparte na produktach z biedronki. ja często robię tam zakupy więc dla mnie to póki co numer jeden
tak wygląda
obrazek

Odp: Które czasopisma kulinarne kupować?

PaniMISIOWA
Ja najczęściej kupuję "Przyślij przepis", bo lubię prostą kuchnię, którą można zastosować na co dzień. Nie mam czasu na udziwnione potrawy :-(

Odp: Które czasopisma kulinarne kupować?

Danusia19671
Kupuję prawie wszystkie czasopisma kulinarne, mam ich mnóstwo.

Odp: Które czasopisma kulinarne kupować?

mali.na
  • mali.na

  • Posty: 15
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 15
faktycznie, te zeszyciki z przepisami są bardzo fajne. ciekawe przepisy i dobrze opisane, do tego gazetki są niedrogie. Poza tym masę przepisów można przecież zaczerpnąć z gotujmy.pl

Odp: Które czasopisma kulinarne kupować?

A ja znalazłam ostatnio fajne źródło książek kucharskich - niedrogich i tam od czasu do czasu kupuję - głównie ze względu na kuchnie świata. Ostatnio kupiłam dużą książkę o kuchni wegetariańskiej świata i będę eksperymentować

Odp: Które czasopisma kulinarne kupować?

moja mama kupuje "Grosik", kosztuje około 1-2 zł. Fajne w nim jest to, że potrawy rzeczywiście są tanie, przepisów jak na małą książeczkę jest dużo, składniki są niewyszukane (wszystko to co możemy dostać w polskich sklepach) oraz uwzględnia sezonowość warzyw i owoców. Zgadzam się, że internetu nic i tak nie przebije ale jeśli ktoś chce małą, tanią książeczkę z pomysłami to jest fajna.

Wadą dla mnie jest to, że tylko niektóre przepisy mają zdjęcia bo ja najpierw się sugeruję zdjęciem a potem składnikami ale dzięki temu cena gazetki jest rzeczywiście niska

Odp: Które czasopisma kulinarne kupować?

ja to wole przepisy te od babć i rodziców bo są dobre i sprawdzone

Odpowiedz na/ edytuj Które czasopisma kulinarne kupować?