Które czasopisma kulinarne kupować?

Obserwuj wątek

Odp: Które czasopisma kulinarne kupować?

kamil0993
  • kamil0993

  • Posty: 105
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 52
moja mama kupuje Chwila dla ciebie i Przyjaciółka, tam są dość ciekawe i co ważne tanie przepisy

Odp: Odp: Które czasopisma kulinarne kupować?

Ostatnio wpadla mi w rece gazetka (maly format), chyba nazywala sie "Tylko przepisy czytelnikow" w smiesznej cenie bo chyba ponizej 2 zl. Nie jestem fanem takiej prasy kulinarnej, bo nie dosc ze jest ich stosunkowo malo ok 50 przepisow to na nastepne trzeba czekac az miesiac (bo to miesiecznik). W sieci mam komentarze do przepisów, oceny przepisów, mogę skorzystać z szybkiej wyszukiwarki i jak mam ochotę na makaron to nie ograniczam sie do 2-3 przepisow ktore znajde w czasopiśmie.

Odp: Które czasopisma kulinarne kupować?

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Ja nie kupuje, bo mam wrazenie, ze w sieci mozna znalezc wystarczajaco duzo wiedzy na ten temat, a ksiazki o gotowaniu kojarza mi sie z wielkimi kolorowymi ilustracjami i slabym poziomem merytorycznym. Oczywiscie moge sie mylic, ale takie mam odczucia.

Odp: Które czasopisma kulinarne kupować?

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
Kupowałam spod lady za czasów PRL u Kobietę i Zycie ze wzgledu na przepisy. Ksiązki kucharskie byly wtedy ubogo ilustrowane i też spad lady teraz przegladam czasem w MPIKU ale nie kupuje.

Które czasopisma kulinarne kupować?

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Jest tego sporo na rynku...które kupujecie i które są najfajniejsze?
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Które czasopisma kulinarne kupować?