Ktoś brał udział w castingu do "MasterChef"

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Ktoś brał udział w castingu do "MasterChef"

k.tyczynski
Muszę się nie zgodzić, MasterChef nie jest odpowiednikiem Kitchen Nightmares z udziałem Ramsaya ;p MasterChef to odpowiednik MasterChefa, tak jak misia5 uważam, że najlepszą edycją była edycja australijska, włoska też była niczego sobie, ale tam to praktycznie gotowali tylko pasty xD

Odp: Ktoś brał udział w castingu do "MasterChef"

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Przyznać się - kto idzie do drugiej edycji? Może będzie lepiej? "Nie od razu Masterchef Australia" zbudowali jak mówi przysłowie

Odp: Ktoś brał udział w castingu do "MasterChef"

rozmarzona.marzena
Oglądałam wczoraj masterszefa i mam pytanie jak to jest z tymi stekami, macie jakieś metody sprawdzania czy jest krwisty, średni i wysmażony? kiedys widziałam jak jakiś kucharz dotykał twarzy i krwisty to był jak policzek, średni jak podbródek a wysmażony jak czoło. ale przecież każdy ma trochę inną skórę nie? czy więcej tłuszczu itakdalej. jak wy sprawdzacie wysmażenie bez przekrajania?

Odp: Ktoś brał udział w castingu do "MasterChef"

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Mnie ciekawi też ta tendencja do obsadzania w roli prowadzących ludzi średnio mówiących po polsku. O ile Czesław Mozil ma jakiś urok (wiśniówka na torcie) to mi ciężko było przełknąć Pana Francuza z jego fochami nad kompotem...

Odp: Ktoś brał udział w castingu do "MasterChef"

Wafelek2601
Można też zobaczyć w internecie

http://tvnplayer.pl/programy-online/masterchef-odcinki,996/odcinek-1,S00E01,14716.html

Odp: Ktoś brał udział w castingu do "MasterChef"

Ania Hosz
  • Ania Hosz

  • Posty: 14
  • Przepisy: 198
  • Artykuły: 1
Ja przyzna się miałam zamiar iść... zrezygnowałam jak przeczytałam, że mam ze sobą przynieść na casting gotowe potrawy... mogę je jedynie przed podaniem podgrzać lub skorzystać z lodówki. W Krakowie było wtedy 38 stopni...trzeba się było stawić bardzo wcześnie rano i nie wiadomo ile czekać...
Trochę mnie to zniechęciło, bo nikt mi nie zagwarantuje, że wielu mających parcie na szkło nie przyniesie potrawy przygotowane przez innych, może nawet nie amatorów...a poza tym nie lubię " odgrzewanych potraw"...
W dodatku mając doświadczenie z innych polskich programów...moje córki namiętnie chodzą na castingi do You can dance i innych muzycznych programów wiem, że ze względu na oglądalność u nas preferują " oszołomów" i " ludzi doświadczonych przez los"... a ja nie mam tragicznej historii życia.

Odp: Odp: Odp: Odp: Ktoś brał udział w castingu do "MasterChef"

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
zewa napisał(a):


A powtórka będzie w sobotę.

Dziękuję Ewuś, zapisałam w komórce

zmieniono 1 raz (ostatnio 03 wrz 2012 17:11 przez zbysiowa)

Odp: Odp: Odp: Ktoś brał udział w castingu do "MasterChef"

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131

A powtórka będzie w sobotę.

Odp: Ktoś brał udział w castingu do "MasterChef"

Również mnie dziwi nadeksploatacja jednej gwiazdy, mamy tylu doświadczonych restauratorów, równie medialnych jak pani Magda. Zaczynam mieć jej przesyt. Sprawa z kompotem wyglądała jak ustawka, wydaje mi się że celowo ją wyreżyserowali, żeby się zachowywała bezczelnie, pewnie dla dodania kolorytu i odmowa picia kompotów też była ukartowana. Swoją drogą wczoraj widziałam w programie Jakubiaka świetny przepis na kompot z owoców sezonowych i nie ma tu żadnego wstydu. Taka tradycja polska kulinarna - lepszy świeży kompot niż soki z kartonu. Dlaczego zupa owocowa tak a kompot akurat nie. Poza tym juror nie powinien odmawiać próbowania - to jego obowiązek.

Odp: Odp: Ktoś brał udział w castingu do "MasterChef"

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Pyza napisał(a):

obejrzałam pierwszy odcinek i sprawdziły się moje przewidywania - żenada, śmieszność i jeden wielki obciach.... szkoda


A ja nie obejrzałam...nie było takiej możliwości...muszę poszukać powtórki

Odpowiedz na/ edytuj Ktoś brał udział w castingu do "MasterChef"